Matleena Kuusniemen meetoo kampanja

4159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Rupsahtaneet julkkis naiset eivät pääse julkisuuteen enää muuten,kuin metoo kampanjan avulla.

Äänestä

Olisi kiitollinen että sai edes tuollaisen roolin.

Äänestä

Koko levoton nuoruus oli ohjaajan syytä. Nyyh ja meetoo.

Äänestä
  • Niin.
    Matleena oli vielä toista mieltä.
    Parin vuoden päästä iski pelko.
    Huii.
    Vasemmisto puhuuu, muut hiljaaaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


no.kappas kirjoitti:

Näin se mieli muuttuu.....

https://i.ylilauta.org/1f/212ae435.jpg

https://www.is.fi/viihde/art-2000001206587.html

Ja myöhemmin...

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/201803192200823184_vd.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu