Näin se on. Tästä alle porukka on rasistista koska tuntevat alemmuutta muita kohtaan.
Koska en ole rasisti rakastan kaiken maalaisia naisia.
Rasismi vähenee reilusti 140 iq pointsin jälkeen
14
410
Vastaukset
- kukkelman
Yli iq140:n ihmiset eivät ole rasisteja vaan maahanmuuttokriitikoita.
Itseasiassa yli 140 äo:n omaavat ovat niin harvinaisa ettei heidän mielipiteensä mitään ratkaise.
Elämme idioottien hirmuvallassa.Keksittyä suvakkipaskaa jonka oikeellisuudesta ei ole mitään näyttöä. Oikeastihan on niin suvakki on vajakki ja kaikki älykkäät ihmiset ovat vähän rasisteja:
https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000005717865.htmlÄlyköt ajattelevat asioita kylmän loogisesti..
Ei kukaan älykäs ihminen pidä tätä mamu meininkiä mitenkään järkevänä.- väärinsullataas
Kirjaviisaat ajattelevat "kylmän" loogisesti, älykkäät taas omaavat mielikuvitusta ja kyvyn nähdä asioita monelta kantilta eikä vain omasta mututuntumastaa, ilman niitä ei keksittäisi mitään. Mutta mitäpä sinä nyt tietäisit kummastakaan, kirjaviisaudesta tai älykkyydestä.
väärinsullataas kirjoitti:
Kirjaviisaat ajattelevat "kylmän" loogisesti, älykkäät taas omaavat mielikuvitusta ja kyvyn nähdä asioita monelta kantilta eikä vain omasta mututuntumastaa, ilman niitä ei keksittäisi mitään. Mutta mitäpä sinä nyt tietäisit kummastakaan, kirjaviisaudesta tai älykkyydestä.
Tiettyjä asioita pitää ajatella kylmästi ja suuren kaavan mukaan..
Suvakit menee "mututuntumalla"...
Tunnustellu yhtä mutua ja nyt ne haluaa kaikki mutut eurooppaan.. :D
Suvakithan ne tuntee alemmuutta..
Suorastaan palvovat tummaihosia ja haluavat sekarotuisia mukuloita.
Kunnon suvakin mielestä valkoinen rotu pitää tuhota.
Suvakkien tunnusmerkit on viha omaa ihonväriä, kansalaisuutta, seksuaalista suuntautumista kohtaan.- RajatAuki
Toi suvakit on kyllä ihan virheellinen sana, eihä ne suvaitse rasisteja eivätkä persujuntteja ollenkaan.
RajatAuki kirjoitti:
Toi suvakit on kyllä ihan virheellinen sana, eihä ne suvaitse rasisteja eivätkä persujuntteja ollenkaan.
Eivätkä suvaitse aasialaisiakaan...
- nihhhhhhhhhhhh
Koko rasismi-käsitettä käyttävät lähinnä aivopestyt main stream-typerykset, joiden keskimääräinen ÄO tuskin yltää edes 120 pisteeseen millään keskihajonnalla.
Eikö vaan voitaisi puhua yksinkertaisesti "rotuennakkoluuloista", joita esiintyy kaikenrotuisilla ihmisillä, ei pelkästään "sivistymättömällä" valkoihoisella ns. white trashilla? - hienoahienoa
Äo kertoo lähinnä siitä, miten hyvin ja nopeasti osaa ratkoa matemaattis-geometrisiä palikkatestejä. Ei se kerro mitään siitä , miten hyvin osaa esim. käytännössä soveltaa oppimiaan asioita. Itse olen huomannut, että monet korkean äo:n ihmiset ovat äärimmäisen sinisilmäisiä monenkin asian suhteen ja ovat todella auktoriteetti-uskovaisia ja eivät koskaan osaa kyseenalaistaa "virallista totuutta". Heillä on usein siis älyä, muttei viisautta. Nuo kaksi asiaa eivät todellakaan korreloi keskenään. Ei siis kannata uskoa kaikkea mitä älykäs ihminen sanoo, vaikka kuinka älykäs olisikin. Jos puhuu teoreettis-teknisistä asioista, niin sitten ehkä kannattaa uskoa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä293025- 1191235
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu61027- 58961
- 66915
olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26887Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä38861Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu161841Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.65834Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹75774