nonutnovember

Onko kellään vinkkejä, miten selvitä nonutnovemberista, koska veikkaan, että aika äkkiä alkaa menemään vaikeeks.
4174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hommaat ruman emännän nii ei seiso enää neljään kuukauteen menöö helmikuun alkuun asti vaivatta <3

Äänestä
  • Pakko kai se on kokeilla

    Äänestä

mieti vaan enskuun destroy dick decemberiä, menee sitten heittämällä.

Äänestä
  • kiitos vinkistä. Joulukuus kolisoo

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vedälapaseen kirjoitti:

Onko kellään vinkkejä, miten selvitä nonutnovemberista, koska veikkaan, että aika äkkiä alkaa menemään vaikeeks.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu