Montako suomalaista nuorta naista maahanmuuttajien pitää polttaa elävältä, että sanotaan tätä tapahtuvan liikaa?
Montako on liikaa?
kysynkunentiedä
7182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
" Montako on liikaa?"
Erittäin hyvä kysymys!
Maahantunkeutujista puhuttaessa yksikin on liikaa - jokainen tuon luvun ylittävä on askel kohti katastrofia...
Suvakin mielestä jokainen tapaus on yksittäistapaus, oli niitä vuodessa 1 tai 11. Mikään ei siis ole näille liikaa.
Ehkä sellaiset kymmenkunnan suomalaisen nuoren naisen polttaminen kuukaudessa olisi sopiva määrä, vanhojen naisten kohdalla joku 13 - 15 per. kuukausi.
Ruotsissa ovat pakkomielteiset todenneet että aikuinen nainen pääsee yli raiskauksesta parissa tunnissa. Kyllä se varmasti koskee myös elävältä polttamista.
Eiköhän. En ainakaan tiedä, että Ramin Azimi oli polttanut uhriaan pitempään.
Yksikin on liikaa.
Elämme 2000-luvun sivistysvaltiossa.
Emme elä noitavainojen aikakautta.
Mutta kun sivistysvaltiomme ottaa tänne jatkuvasti lisää sivistymätöntä väkeä kehitysmaista. Kyllä pitäisi tajuta, mitä tästä seuraa!