Olen 1 vuoden verran ollut kaukosuhteessa tietyn pojan kanssa. Emme ole nähneet. Puhuimme hyvin ja luottamus on molemmilla. Kuitenkin hän yksi päivä päätti että jos emme nää tulevana talvena, hän ei jatka suhdetta. En haluaisi erota koska tiedän että menen sinne joku päivä ja hän myös tietää sen mutta silti mainitsi erosta. Mitä teen?
Kaukosuhde vaakatasolla
huoleton
1
418
Vastaukset
Kuulostaa siltä, että olette alaikäisiä. Tuolloin tällainen leikkisuhde kelpaa. Ilmeisesti poika on kuitenkin alkanut kasvaa leikkisuhteen yli ja haluaisi oikean parisuhteen, johon kuuluisi se oikeassa elämässä oleva fyysinen kontakti.
Jos sinä et ole tuohon valmis, niin anna pojan mennä. Löydät varmasti uuden kirjekaverin, joka ei tahdo nähdä.,
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai939022Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki494790Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414481Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit492765Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001546- 401326
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441266Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641222Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota401187Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1681140