HESAN Vapaavuori TERRORISOI METSÄSSÄ!

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/9d27f449-4873-4a5c-82d7-d9f88bfe2e1b_u0.shtml

Että sellaista rauhoitusta pääkaupungin kuvernööri antaa liito oraville !
Kerran rötöstelijä on aina rötöstelijä !

Late Lapista.
392
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jaahas, sopivasti levittävät rakennusaluetta malmin lentokentän uudesta mamuslummista liito-orava-alueelle. Eli lisää matuja on tulossa kun Sinnemäki on valmis jo tuhoamaan luonto-arvot historiallisten arvojen myötä.

1Äänestä

Huomatkaa, miten Stara ilmoitti että hakkuut perustuvat POLIITTISEEN SUUNNITTELUUN.

2Äänestä
  • Aloittaja

    Politiikka onkin erikoisen paskaista peliä !

    Late Lapista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Late_Lapista1 kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/9d27f449-4873-4a5c-82d7-d9f88bfe2e1b_u0.shtml

Että sellaista rauhoitusta pääkaupungin kuvernööri antaa liito oraville !
Kerran rötöstelijä on aina rötöstelijä !

Late Lapista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu