Kategoriat
A) Tavallinen suomalainen mukava mies ilman mitään ihmeellisyyksiä, ollut sinkkuna jokusen vuoden
B) Olen tavallaan naimisissa -mies
C) Erosin minuutti sitten Tytistä ja olen päässyt hänestä yli -mies
D) Voinko lähettää sinulle pippelikuvia -mies
E) Olen extrohypridivertti, haluan 7 naista sinun lisäksesi, sopiiko -mies
F) Minulla ei ole aikomustakaan vakiintua, mutta esitän niin, että saan seksiä. Kun löytyy joku sinua parempi, saat mennä -mies
G) Häiriköin sinua jatkossa kaikin tavoin, koska et lähtenyt toisille treffeille -mies
H) Kuka tässä treffailusta on puhunut? Haluan seksiä -mies
I) Päihdemiehet - tulee treffeille huumeissa tai kännissä
J) En saa sanaa suustani -mies, tulee toisille treffeille I-miehenä
K) Matso-fabio - kertoo, kuinka monta moottoripyöräkerholaista hän tuntee ja kuinka hän on rasisti ja kuinka hän vetää penkistä 200 -mies
L) En ole koskaan seurustellut. Äitini joutui viikko sitten palvelutaloon. Täytän 52 ensi viikolla -mies
https://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksiartikkelit/201806082200936908_rk.shtml
12 miestyypiä. Mihin kuulut?
21
446
Vastaukset
- 123d131213f
en mikään noista. persoonani on liian värikäs analysoitavaksi yhdellä lauseella.
L) En ole koskaan seurustellut. Äitini joutui viikko sitten palvelutaloon. Täytän 52 ensi viikolla -mies
Reilun 12 vuoden päästä kuulun tuohon ryhmään.mazy kirjoitti:
Häh!? Oletko sä muka 52? Et varmana ole etkä täytä ensi viikolla. Kolmekymppisen kuva.
Eiku hetko, 12 vuuen päästä..eli nelikymppinen. No kolmekymppisestä menisit..n. 33-34.
- et.ätmi.sentään
Pillua olet kuitenkin saanut?
mazy kirjoitti:
Eiku hetko, 12 vuuen päästä..eli nelikymppinen. No kolmekymppisestä menisit..n. 33-34.
Ens kesänä tulee 40 v täyteen.
- Teknodonna
Mjoo
Pyydetäänkö tässä vastausta Teknosonnilta? Jos pyydetään, niin hän on laitumella niittämässä heinää.
(Naurua) - NaistenVallankaappaus
Tunnen olevani Kolmannen aallon feministien ahdistama, vailla ihmisarvoa mies.
- valitsetitseosasi
Olet mitä tunnet
- ahdistaa
Kuulun ryhmään A mutta toki monilla muilla ryhmillä on paremmat mahdollisuudet saada naisseuraa. Esimerkiksi ne, jotka tulevat treffeille kännissä, ovat sentään päässeet treffeille.
- pitkätukka-68
En mikään noista.
Tosin olen mä kerran menny kännissä treffeille, mutta voiko muuta odottaa jos treffit on Kolmen Kaisan tupakkahuoneesssa. - ujo.ätmi
Olen J-mies
Yksi puuttuu:
1. Jokaisella on paljon kuvia, jotka on otettu elämän aikana. Minulla on vaan tämä yksi peilin kautta otettu 10v vanha pikselimössö, tai ei kuvaa ollenkaan. En viitsinyt pistää profiiliin mitään tietoja, enkä viitsinyt kirjoittaa itsestäni mitään. Ota yhteyttä, jos kiinnostaa! 10 flirttiä sadalle naiselle, pommitus päivittäistä. Olen irl komeaksi kehuttu. On se prkl, kun naiset eivät vastaa!- tarkkaapitääolla
M) mies, joka tajuaa, kuinka vaikeaa naisilla on. Olette itse aiheuttaneet koko ongelmanne, mutta keksitte syitä sille, miksi se onkin miesten syytä -mies.
Olen selkeästi A-tyypin mies.
Sinkkuna kait jo viisi(!) vuotta. Aika kuluu liian nopeasti ja tällä tahdilla makaan pian haudassa miettien miksen etsinyt uutta parisuhdetta...
Olisi ehkä aika aktivoitua ja alkaa katselemaan uutta parisuhdetta.- Kurppa27
Etkö ole enää D-mies?
Kurppa27 kirjoitti:
Etkö ole enää D-mies?
Pippelikuvia lähettelevä mies?
Olen laittanut palstalle peppukuvani, se riittäköön teille.- 101prosHetero
Palstamäki kirjoitti:
Pippelikuvia lähettelevä mies?
Olen laittanut palstalle peppukuvani, se riittäköön teille.Peppu. Se on homoille
- ylijäämä
L, kerran olen saanut pusun poskella ja siitäkin on yli 20 vuotta. Mitä nopeammin hyvinvointiyhteiskunta tuhoutuu sen parempi.
1 vuosi ja 2 kuukautta sinkkuna ja ruksi A,n kohdalle.
- Perustahvo
Ehkä toi eka, pienin muunnelmin.
Ensinnäkään en ole sinkku enää. Toisekseen olen läpi käynyt usean noista muista miestyypeistä. Vähän sitä sun tätä pitää kokeilla, ennenkuin ymmärtää, että todellinen minä löytyy ihan muullatavoin.
Nyt pidän itseäni ihan tavallisena miehenä. En ole erikoinen millääntavalla. En saa maailmassa mitään pyörimään ympärilläni, mutta tämä tavallisuuteni on naiselleni täydellisyyttä, tai ainakin sitä mitä hän on elämäänsä toivonut.
Olen väärässä, mutta oppimisen kautta päivä päivältä vähemmän. Ei valittamista, ongelmien ratkaisu tekee onnelliseksi...ja lisää ongelmia ratkaistujen tilalle.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1934210
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!421946- 571548
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331303Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581297Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93909SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä24873Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10859Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170798Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186686