Koska toi Kentsu lähtee

Eikö se nyt lopeta jo kohta sarjassa??? Se on niin ärsyttävä ja sillä on kaikkien aikojen rumimmat hiukset. YÖK koko äijä. Se on tossa BUUSTERISSA ihan samanlainen yökötys
2546
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kentsu on kyllä tosi ärsyttävä. mut mieluummin minä kattelen sitä alkkareissa ku buusterissa! se jätkä ei osaa juontaa .... ja se tukka. YAK! mut kyllä kasperin tukka voittaa kentsun kene tukan......

Äänestä

tota se lähtee kun on aika eikä se oo ärsyttävä ja sille sopiinen hiukset ärsyttävimmät on siinä sarjassa sauli ami kasper ismo aaro heli annikka

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minttu kirjoitti:

Eikö se nyt lopeta jo kohta sarjassa??? Se on niin ärsyttävä ja sillä on kaikkien aikojen rumimmat hiukset. YÖK koko äijä. Se on tossa BUUSTERISSA ihan samanlainen yökötys

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu