Pärmäkoski pudotti selvästä johdosta itsensä kolmanneksi.
Putosi jatkosta
Veikkauksen kertoimet pomppasivat pilviin.
Oliko veikkaushuijaus?
Pärmäkosken veikkaushuijaus
10
283
Vastaukset
- Pesäpallot
Olisiko veikkauskohde pitänyt sulkea tempun jälkeen?
- Nyyyyhh
Kusi mennyt pikkuneidillä päähän.
- Laamanni
Miksi Veikkaus ei ota kantaa sopupeliin, jossa tulosta veikanneita vilpillisesti johdettiin harhaan.
Jalkapallon sopupelejä tutkitaan rikoksena.- mee-too
Jos olisi ollut mies olisi saanut rangaistuksia
- Tipsit
Veikkausyhtiö on hiljaa
Nyt apärmäkoskeen luottaneet asiantuntijat menettivät rahansa pienen voiton sijasta.
Nyt jotkut saivat sopupeliin vuoksi kympin panoksella yli 1500 euroa- Ravit
Raveissakin veikataan
Jos tahallisesti tai tahattomasti toimillasi aiheutat maaliintulojärjestyksen muutoksen, saat vähintään sakkoja. Usein myös kilpailukiellon.
Rangaistuksilla pyritään takaamaan pelaajien oikeusturva. - ei-mietaan
Ravit kirjoitti:
Raveissakin veikataan
Jos tahallisesti tai tahattomasti toimillasi aiheutat maaliintulojärjestyksen muutoksen, saat vähintään sakkoja. Usein myös kilpailukiellon.
Rangaistuksilla pyritään takaamaan pelaajien oikeusturva.Jos mietaa olisi tehnyt vastaavan tempun olis joutunu muuttamaan Ruottiin ei olisi tällä ollut taputeltu tämä asia
- suksii
Pärmä luulee olevansa maailman paras hiihtäjä. Johaug ja ruotsalaiset näyttivät kuinka kaukana huippu on Pärmän tasosta ja muista suomalaisista.
- Sukset-myyntiin
"Myydään vähänkäytetyt sukset" t. Pärmä
- sundmann
mietaa ny ei olisi voittanu piirinmestaruuskisoja enempää vaikka olis halunnu...vai voittikko?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun624479KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1593368Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582687Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492594- 1352527
- 241903
- 241731
- 301636
- 1741600
- 391297