Aika huimaa on. 19v tytteli Seinäjoella päätti rikastuttaa elämänsä kerta heitolla.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005900409.html
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005900409.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Toivottavasti nämä tapaukset avaavat kanssasisarien silmiä.
Eikä tietystikään nämä paskaläjät saaneet tuomionsa päälle karkotuspäätöstä! Elikkä noin vuoden täyshoidon jälkeen ovat taas kaduilla vaanimassa uutta hyväuskoista uhria. Uhria, joka uskoo mustien ja hiekanväristen vilpittömyyteen ja tarinoihin. Näitä hyväuskoisia hölmöjä kun vaan tuntuu riittävän.
Hehkeä impi on kohdannut Rakkauden Rikkauden. Olen itsekin ohimennen nähnyt tämän Itämaan Ferrarin. Tottamooses lottokansa on kateellinen ja takakireä. Rikkauden kolikolla on toki kaksi puolta. Miten sillä yksi voisi ollakaan.
Kyllähän tämä jäytää kateellista mieltä, sehän on selvä.
https://www.is.fi/perhe/art-2000005902344.html
Niin nähdään kuinka romanssi jatkuu.
Nainen tekisi nyt oikein jos yrittäisi muuttaisi matu miehensä ja lasten kanssa johonkin kolmanteen valtioon jossa matuihin ei suhtauduta yhtä vihamielisesti kuin täällä nykyisin,ennen ei niin välitetty jos mies tai nainen ei ollut suora terroristi mutta nyt kaikki on leimattu enemmän tai vähemmän sellaisiksi.
Tällainen on maailmamme nykyään,paranoia rehottaa siellä täällä avoimena eikä viranomaiset mahda sille mitään. Nekin saa lunta tupaan vaikka ei olis tehnyt mitään.
Oikein kotiinsa kutsui . Pitäiskö sanoa että sitä saa mitä tilaa !!!!!!!!!
Törkeitä raiskaajia puolustamatta muistuttaisin suomalaisia naisia perusasioista. Älkää niksahtako jonkun nettityypin imarteluun. Älkää kertoko vieraalle miehelle osoitettanne, varsinkaan jos asutte yksin, ennen kuin pitkän tuttavuuden jälkeen. Asentakaa ovisilmä tai turvaketju älkääkä päästäkö kotiinne kutsumattomia vieraita. Älkää ajatelko jalkovälillänne. Älkää antako muukalaisten 'komeuden' huumata itseänne. He ovat suurimmassa osassa maailmaa ihan taviksia, Suomen vaaleiden miesten seassa he vaan jotenkin vetoavat naaraiden lisääntymisviettiin; ajatelkaa päällänne, älkää olko himojenne vietävissä. Opetelkaa itsekunnioitusta; teillä on muutakin arvoa kuin olla patja ja panonukke. Tämä kansainvaellusten aika on hyvä aika opetella uusia asioita: siveys, perhearvot, oman koskemattomuuden kunnioittaminen, omanarvontunto.