Jykä vaati Suomea hankkimaan 1,8 miljoonaa matua v. 2008. Porvarihallitus valehteli ettei Suomi voi estää paperittmoien raiskaajaterroristien pääsyä maahan, koska sopimukset ovat sellaiset. Saksassa on asia selvitetty, eikä yhdenkään EU-maan tarvitse päästää paperittmia pakolaisia terroristimaista oman kansan keskuuteen vetämään kurkkuja auki ja joukkoraiskaamaan kaikkea mikä liikkuu, vauvasta mummoihin.
https://www.youtube.com/watch?v=1H4byTP1q9s
https://www.youtube.com/watch?v=1H4byTP1q9s
Vastaukset 2
Vanhimmat
Eipä ainakaan tuossa haastattelussa tilannut yhtään mitään, vaan puhui teoreettisista väestötilastoista liittyen maamme huoltosuhteeseen.
Missä sinulla olisi jotain todisteita jostakin tilauksesta?
Haastattelussa 1min ja 46 sek. kohdalla sanoo että "tarvittaisiin 1,8 miljoonaa maahanmuuttajaa".
Sanoo, ettei usko niin paljon väkeä saatavan, mutta että maahnamuuttoa pitää kannustaa. Eli toivoisi että tuo 1,8 miljoonaa tulisi. Mikä tarkoittaa että TILASI 1,8 miljoona matua.
Sanoo, että tuskin 1,8 miljoonaa maahanmuttajaa saadaan, mistä tulee "suuri, suuri taloudellinen haaste." JUURI TÄMÄ kertoo sen, että Kokoomuksen valtavassa maahanmuuttotarpeessa on kyse orjatyömarkkinoiden aikaansaamisesta halpa-/ ilmaistyövoimalla. Eli jos ei suomaliset ala halpatöihin, vaihdetaan sitten amtuihin, jotka pakotetaan töihin nälkäpalkalla.