Afgaani miehet iskivät hapolla 3-vuotiaan kimppuun.

Todella raukkamaista käydä tuollaisella ylivoimalla jonkun kimppuun vaikka kohde olisikin jo 3-vuotias ja oma poika.

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/201807250104332
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nehän on täysiä kahjoja. Ei sitä normaali ihminen voi tajuta, onko niiden päässä aivotoimintaa lainkaan. Tavallinen ihminen ihmettelee jo roskaamista, niin nämä mutantit levittelevät happoa työkseen. Rangaistukset vain riittävän koviksi, niin pysyisivät pois ihmisten silmistä pitemmän aikaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


YlivoimallaUskaltaa kirjoitti:

Todella raukkamaista käydä tuollaisella ylivoimalla jonkun kimppuun vaikka kohde olisikin jo 3-vuotias ja oma poika.

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/201807250104332

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu