Radiossa kerrottiin, että Mikki-hiiri täyttää tänään 90 vuotta. Kyykkyhiiri voisi lyllertää taas kolostaan päivän piristeeksi!
Onnea IRONMIKESS 90v.!!
Moonrnan
11124
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Onko Iiro laittanut sinut syvälle kyykkyyn? Aloituksesta päätellen kyllä.
Iiro-kommari ei enää rohkene juuri täällä vierailla, kun on saanut köniinsä niin usein. Joitain perskärpäsiä ilmoittautuu tunkion takaa ehkä...heehheee.
Iiro on sparrannut Venäjän presidentin henkivartijoiden kanssa kouluttaessaan näitä ja olisi matsannut itse Putininkin kanssa jos presidentti olisi sattunut olemaan paikalla että osoitapas pikkupoika kunnioitusta korkeampiarvoisillesi.
Minni-hiiri täytti myös 90-vuotta. Minni haravoi Helsingin rautatieaseman ympärillä ilman yritystukia.
Paljonko Iiron pitää ottaa, että pääsee tuollaiselle "tripille"?
Peukkua piisaa..
Kiva tietää. Et haravoin. En saa mistään pakkotyöstä orjuudestani palkkaa.
Perustuslaki 6 yhdenvertaisia LAIN EDESSÄ.
Sit muut lastennussijat, insestit jaja murhaajat menee jonon ohi. Mut mullahan jotku rikastuu.
Nämä asiat käsitellään oikeudenkaaressa aikanaan. Suomen laki.
Voi kauhea! Onko sinulta poistettu asumistuki ja päivärahatkin tuon orjuustyon takia? Luulin että netulot saa pitää vaikka orjatyöstä saakin parisataa euroa kuussa!
Huomasin, että täällä kaipaillaan meidän pitkäaikaista potilasta. Kyseinen henkilö voi olosuhteisiin nähden oikein hyvin.
Olemme kehitelleet hänelle oikein hyvän ja tehokkaan lääkityksen.
Vielä emme kuitenkaan päästä häntä nettimaailmaan.
Pyydämme teiltä kärsivällisyyttä ja ymmärrystä.
Hän on toipumassa pitkäaikaisesta psykoosista, joka on vaivannut vuosikymmeniä.
Hyvää kesänjatkoa
Terveisin Psykiatrisen osaston ylilääkäri
Onko Lopen kartanot ja ravihevostallit menneet jo pakkohuutokauppaan?? Mites aateluus?? Onko status menetetty?
TOIVOMME PARASTA...PELK..