Kinkunsyöjät ovat saatananpalvojia ja illu-kansaa

Narasimba

Kinkunsyöjät ovat saatananpalvojia ja illu-kansaa:

https://www.youtube.com/watch?v=S7yJydSVGWE

Seuraavana JUHLA-päivänä taas sitä Karitsaa muistona Jeesuksen teurastuksesta, tai miksei vaikka ihmislihaa muistona 'noitavainojen' pedofilian uhrien elävältä-polttamisesta???!

2

208

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Narasimba

      Samoin kuin nykyisessä auto-teollisuudessa säästetään ympäristön säästämistä -pyritään siis tuhoamaan ilman konkreettista (edes rahallista) syytä, -samasta syystä kidutetaan eläimiä (mm. nylkemällä elävältä) ilman taloudellista ja tuotannollisia syitä.

      Dokumentissa mm. näkyy, kuinka Lakia kierretään tekemällä sähkö-lamauttimesta sähkö-kolvi, ja teurastus-veitsinä käytetään fileerausveitsiä, sekä teurastus-pistoolista tahallaan luunappi-pistooli!!!!!!!!

    • niimpä-niin

      Niimpä Australiassa ei ole juuri mitään valvontaa. Onneksi emme tuo sieltä muuta kuin kengurunlihaa joka namia kylläkin. Ausseihin ei edes saa vielä luomusikaa ollenkaan sillä sinne lähes kaikki eloperäisen vienti kielletty jolloin pääsee näin käymään. Ei ole vapaakauppaaluetta. Suomessa ihan toisin sikoja kohdellaan paremmin kuin työttömiä nykyisin jotka tekevät itsemurhan joutuessaan TE keskuksen jyrän alle.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      465
      2959
    2. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      15
      2716
    3. Nainen, meidän talossa on säännöt

      1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E
      Ikävä
      276
      1734
    4. Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?

      En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.
      Ikävä
      84
      1304
    5. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      441
      1245
    6. Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?

      Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel
      Tv-sarjat
      63
      1098
    7. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      156
      1081
    8. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      56
      999
    9. Rakennetaanko yhdessä?

      Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä
      Ikävä
      41
      998
    10. Mies haluaisin sinun kanssa

      Rakkauslapsen. Hänestä tulisi tosi söpö ja fiksu.
      Ikävä
      79
      995
    Aihe