Metoo romahduttaa syntyvyyden

Vain harva nainenhan tulee raskaaksi ilman miestä. Miehet eivät edes uskalla mennä enää alle metrin päähän naisesta kuin korkeintaan Espoon metrossa. Voi tulla syyte seksuaalisesta häirinnästä.
6180
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niin se on. Ei miestä tarvita. Putkihedelmöitys on mukavampi tapa hankkia lapsia. Sitä vaan ihmettelen, kuka maksaa elatusmaksut, jos ei tiedetä, kuka on isä!

Äänestä
  • No valtio tietysti,eli sinä verovaroistasi. Mutta ei siinä vielä kaikki ,kyllä ihmisiä tulee Suomessa riittämään GCM:n jälkeen, se on aivan varmaa se,alkakaa miettiä vaan mistä niitä taloudellisesti kannattavia töitä löytyy? Muuten menee kaaokseksi koko valtio ja loppuu loputtomaan sisällissotaan. Tummat on nyt pakko alkaa integroida osaksi maatamme,ei heitä voi enää syrjiä yhteiskunnan ulkopuolelle.

    1Äänestä

  • Joulunjälkeenalkaa kirjoitti:

    No valtio tietysti,eli sinä verovaroistasi. Mutta ei siinä vielä kaikki ,kyllä ihmisiä tulee Suomessa riittämään GCM:n jälkeen, se on aivan varmaa se,alkakaa miettiä vaan mistä niitä taloudellisesti kannattavia töitä löytyy? Muuten menee kaaokseksi koko valtio ja loppuu loputtomaan sisällissotaan. Tummat on nyt pakko alkaa integroida osaksi maatamme,ei heitä voi enää syrjiä yhteiskunnan ulkopuolelle.

    Ne ottaa kaiken, joilla on parhaat aseet, niinhän se on tuolla Lähi-Idässä ja Afrikassakin

    Äänestä

sama feminismi liike taannoin tuhosi avioliitotkin vaatimalla tasa arvoa josta tulikin epätasa arvo miesten ja naisten väliin,

1Äänestä

"Metoo romahduttaa syntyvyyden"

Ei oo pelekoo. Ristillisten ja perSujen aportti kielto takaa sen että lapsia syntyy vaikkei äiti tahokkaa.

1Äänestä

"Miehet eivät edes uskalla mennä enää alle metrin päähän naisesta kuin korkeintaan Espoon metrossa."

Kyllä se oli tuo naispelko nuilla peräkamarin runkkareilla jo enne mee toota. Täällä paltoilla ne ulvoo käet munisa naisenpuutettaan, mutteivät vieläkää uskalla naisen lähelle. Äitiä ei lasketa naiseksi. Se on huoltaja ja holhoaja perikselle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


housut.jalassa kirjoitti:

Vain harva nainenhan tulee raskaaksi ilman miestä. Miehet eivät edes uskalla mennä enää alle metrin päähän naisesta kuin korkeintaan Espoon metrossa. Voi tulla syyte seksuaalisesta häirinnästä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu