Minä olen valmis puolustamaan

köyhiä kepu kokoomus ei suomea hallitse...

https://www.youtube.com/watch?v=jBBc6nfzelM
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja mitä vittua sinäkin luulet että asiat muuttuisivat miksikään, riippumatta siitä ketä tai mitä äänestää? EU täällä päättää nyt.

Äänestä
  • SIKSI NE PITÄÄ TUHOTA!!!

    Äänestä

Kepu ja kokoomus sekä siniset tekee ihmisistä köyhiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SDP.fi kirjoitti:

köyhiä kepu kokoomus ei suomea hallitse...

https://www.youtube.com/watch?v=jBBc6nfzelM

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu