Alkaa kutisemaan ajaessa ja aiheuttaa flunssaoireita. Sähköauto on erittäin suuri liikenneturvallisuus riski.
.
Diesel on sopivin ja taloudellisin, liikenneturvallisin ja lapsiystävällisin auto erityisherkille. !
.
Diesel on sopivin ja taloudellisin, liikenneturvallisin ja lapsiystävällisin auto erityisherkille. !
Vastaukset 10
Vanhimmat
Sähköyliherkille ei sovi yleensä mikään, ei etenkään työnteko. Onneksi eivät ole yliherkkiä seteleille ja kolikoille tai luottokortille.
Se nyt tästä vielä puuttuisi jos alkais kutisemaan rahalle.
No voisko tuon raha ja luottokortti allergian saada tarttumaan mamuihin ja muihin oleskelijoihin ?
Liika sähkö aiheuttaa senkin että tukka on pystyssä.
No eikä edes tarvitse olla Geeliä tukassa.
Erinomainen keksintö mamuille. ! Ei muutakuin 10 kV läpi vaan, niin tukka pysyy pystyssä ilman liimanlevittelyä päähän. Uskontokin vioi vaihtua samalla voimallisten revontulien silmissä välkkyessä.
Tietokone ei sovi nykyihmiselle, KYLLÄ NYT VIESTINTÄMINISTERIN PITÄISI OTTAA NISKASTA ITSEÄÄN KIINNI JA TARJOTA SELLAISET KÄYTTÖJÄRJESTELMÄT JA TIETOKONEET JOTTA YLEISET PALVELUT TOIMIVISIVAT, EDES JOTENKIN.
On aina tiedetty että säteily on haitallista, mutta jatkuvasti lisääntynyt mm. radioaaoltosäteily ei kuulemma ole? Eikä liity mitenkään syöpien räjähdysmäiseen kasvuun, vaikka tiedetään säteilyn sitä aiheuttavan?
Kännykkäsäteily,syöpä lisääntynyt.
Ei tasavirta aiheuta mitään oireita kenelekään.