tänään kisan. He ovat ehdottomasti paras pari. Tanssitaidon lisäksi Tuure on aina niin iloinen ja heittäytyy tanssiin innolla.
Toivottavasti Tuure ja Ansku voittavat
11
384
Vastaukset
- Ärsyttää
Tuon Leppilammen pitäis painua h.....tiin huutamasta tanssii tähtien kanssa ohjelmasta !
Niinkuin katsojat, tuomarit ja yleisö ei kuulisi mitä tuo itteensä täynnä oleva jokapaikan höylä selittää suu vaahdossa vaikka ei paasaisikkaan täyttä kurkkua?
Koko ohjelmasta menee mielenkiinto ton meuhkaajan vuoksi!!!!
Vappu on ihana !!!:). Ja toivottavasti Hannes ja Kia voittavat. - pakoputkipoika
Tuuren esityksissä mua aina pelottaa että sen sulkijalihas pettää..
- vähänkylläetoi
Luojan kiitos, että ei homo voittanut. Pikkupojalla oli energiaa vaikka muille jakaa.
Ihan oli naisen näköinen, hyppi kuin heinämies.
Oliko pakko ottaa kisaan mukaan alaikäinen.- Näköjäänolet
Oletko piilohomo, kun niin häiritsi?
- iloaelämäänlisää
Tuure on ihanan iloinen ja positiivinen, nykyajan nuoriso voisi ottaa oppia ja mallia Tuuresta.
Nykyään nuoret vaan murjottaa , eivät puhu mitään tuijottavat vaan kännykkäänsä ja valittavat masennusta.- myönteisyyttäelämään
Totta. Aivan ihana tyyppi. Niin energinen ja valoisa. Kannattaa ottaa mallia.
- keijokourija
Toivottavasti nuoret eivät ota mallia tuuresta ,meillä on jo b-rappuja aivan tarpeeksi.
- valintatalo
Tuosta Tuuresta näkee, että ainakin joskus homous on tietoinen valinta.
- H.Salami
Luojan kiitos etteivät voittaneet. Ällöttävää kiehnäystä Anskun kaulaa vasten, näytti että A:kin oli kiusaantunut. Homo vetää överiksi kun ei kuitenkaan naisista piittaa.
- tykkäsinkovasti
Lopettakaa tuo Tuuren mollaus. Olivat aivan suloinen söpö pari ja loistavat esiintymiset. Oli nautinto seurata heitä. Tuure on lahjakas poika ja ehtinyt jo pitkälle ja on selvästi myös musikaalinen. Mitä te mollarit olette saaneet aikaiseksi tuossa iässä?
- tanssivalinnat
Mielestäni Tuure paras tanssi oli finaalissakin nähty "Tequila?", jossa hän esitti tarjoilijaa. Loppua kohti tuli huimaa parannusta ja varmuutta otteisiin.
Hanneksen ja Kian vapaavalintainen tanssi olisi voinut olla sekoitus heidän tangoaan ja valssiaan, olisi ollut intensiivisyyttä ja tunnetta eikä pelkkää hyppelyä.
Edis ja Tuure sen sijaan saivat tansseihinsa latausta ja intohimoa. Näitä olisi Hanneksenkin vakioissa ollut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 933441
- 1043101
- 542324
- 221872
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201725Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61688Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..111670Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein231509Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131411Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin381394