tyttöystävä esittää ollensa..

..raavaassa miehesä kiinni. Perii nyt tiukua mielenterveyslaskuihiins...
elämäntilanne ei vastaa, tyttöystävän odotuksiin....
köyhän on ķuoltava pois.

.https://m.youtube.com/watch?reload=9&v=jQSGhxymIBM

t.mitään elämän iloo ois......
lois.fi
2129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Täysin sekopäinen aloitus. Mene hoitoon.

Äänestä

Tiutautiltti.. Ootko sä sitte se raavas mies vai joku tyhjäpäisen nahjus, jolta putoaa kintaat kädestä, kun läpsäyttää selkään..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aika.ja.kuinka.kun.ögä kirjoitti:

..raavaassa miehesä kiinni. Perii nyt tiukua mielenterveyslaskuihiins...
elämäntilanne ei vastaa, tyttöystävän odotuksiin....
köyhän on ķuoltava pois.

.https://m.youtube.com/watch?reload=9&v=jQSGhxymIBM

t.mitään elämän iloo ois......
lois.fi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu