EU:n viimeinen hölmölä

8

306

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyioop

      Kyllä tämä hulluus ennen pitkää Suomestakin loppuu.Mitta alkaa kansalla olla täysi vihervasemmiston ajamiin agendoihin.Katsokaa millaisia rikastuksia esim.Oulussa on tapahtunut viime aikoina.Kyllä se siitä,kun saadaan Suomeen Presidentti joka on nimenomaan SUOMEN arvojohtaja,eikä EU:n hännystelijä.Suomella ei ole enää varaa toimia niin,kuin se on viimeiset 20 v.tehnyt.Seuraavissa pressanvaaleissa Laura on vahvoilla.Eikä isänmaallista puhetta senjälkeen kutsuta enää vihapuheeksi.

      • airattavat-pihalle

        Joo villit aitaukset loppuu suomestamme ja ne putsataankin vielä.


      • www.murkut.org

        Hölmölä on ja pysyy jatkossakin hölmölänä, kansaa pitää tyhmistää - ajattelevat liian itsenäisesti ja eivät usko mitä heille YLE/HS-pravda tahtoo kertoa miten elää.

        Virossa sentäs annettiin suoraa kansalaispalautetta Viron ulkoministerille joka on/oli menossa allekirjoittamaan tuota väestönvaihto-lakipaketti-sopimusta.

        https://www.youtube.com/watch?v=XJSlexQDQoE

        Pahoittelut äänistä, mutta juutuubbi on poistanut alkuperäisen sikapuhe vuoksi, katso äänettömänä.


      • Homo_Sapiens

        Miten tämä vihervasemmistoon liittyy? Tämähän on kokoomuksen persujen ja keskustan politiikkaa. Vihervasemmisto ei oo tehnyt mitään. Sipilä oikein mainosti että tulkaa tänne pääministeri antaa Kempleen kotinsakin. Taitaa vieraitten pitovastuu jäädä Antti Rinteelle.
        Orpon muija tekee tilia. Kauhalla tulkit tekee kymppitonnien tiliä.


      • Homo_Sapiens kirjoitti:

        Miten tämä vihervasemmistoon liittyy? Tämähän on kokoomuksen persujen ja keskustan politiikkaa. Vihervasemmisto ei oo tehnyt mitään. Sipilä oikein mainosti että tulkaa tänne pääministeri antaa Kempleen kotinsakin. Taitaa vieraitten pitovastuu jäädä Antti Rinteelle.
        Orpon muija tekee tilia. Kauhalla tulkit tekee kymppitonnien tiliä.

        Vihervasemmisto tätä on vaatimalla vaatinut ja jos siitä muodostuu seuraava hallitus niin meidät perii piru!


    • kulukuhimoiset

      Siellä on tikkurilas käyty kulukun päälle tännään, tätähän saamekin ootella...

      • terästäytyminen-tärkeetä

        Eikö tähän loppua löydetä.


    • hölmölänhölmölä

      Ilmastonmuutoksessa olemme eturivin hölmöläisiä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      94
      7733
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      37
      4087
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      48
      3650
    4. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      247
      3206
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      2752
    6. Häiriköinti

      Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as
      Ähtäri
      40
      2715
    7. Askanmäessä Huippu esitys

      Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna
      Puolanka
      21
      2684
    8. rakastan sinua!

      Tule ja ota, kasvetaan yhdessä paremmiksi ❤️❤️❤️❤️ kaikki anteeksi ❤️❤️❤️
      Ikävä
      46
      2623
    9. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      140
      2588
    10. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      2549
    Aihe