Milloin kantaväestön mitta tulee täysi? Veikkaan että ennen joulua.
Milloin Oulussa alkaa tapahtua?
31
745
Vastaukset
- de.Wit
Junes Lokan kaveri ovat raiskanneet sairaalassa. Kovia isänmaalaisia ovat.
- NoKomment
Väärin!! Ne olivat vihersuvakkivassareita jotka olivat asialla.
- munattomille
eikö se ole helppo houkutella pedofiili tapaamispaikkaan ja ,,,,
- NöyräArabinpalvelija
Arkajalkoja ovat. Jos ei viisivuotias suomilainen pikkutyttö tai -poika kestä kovaa ajoa kehitysmaalaisen toimesta, niin emme ole kelvollisia heidän orjiksensa. Olemme reppanoita herrakansan silmissä.
Kuinka voimmekin olla näin surkeaa kansaa? - pullamössöä
Tarvitaan sitä talvisodan henkeä, mihin se on kadonnut.
- Lintukolo
Olisi jo aikakin.
- kaamoselämää
Onko Oulun vesijohtovesissä jotain, mikä saa jotkut miehet tällaisiin hirmutekoihin. Naiset ja lapset eivät ole turvassa sairaalassakaan.
- paha.sukuvika
Kyllä se on niille pienenä juotetun kamelin kusen syytä.
- Vastuu
Politiikka on yhteisten asioitten hoitamista. Me olemme äänestäneet edustajamme.
Surullista on, että kansakunnan kaapin päällä vastuussa olevat edustajamme
eivät hallitse alkeitakaan maahanmuuttopolitiikassa. - Tosiaankinmilloin
Pitäisköhän vaan alkaa totuttelemaan ajatukseen, että Suomi ei ole enää koskaan maa, jossa asuu vain syntyperäisiä Suomalaisia ja heidän jälkeläisiään. Muutama sukupolvi tästä eteenpäin, niin kaduilla kävelee vastaan kaikenvärisiä ihmisiä, eikä kukaan kiinnitä siihen mitenkään huomiota tai pidä sitä outona asiana. Tämä muutos vaihe on se mikä muokkaa tulevaisuutta paljon. Maahan muuttaa ja on muuttanut paljon ihmisiä, joilla on ollut oikeasti hätä päästä uuteen maahan asumaan. Myös on paljon sellaisia, jotka ovat tehneet rahaa työllään Amerikassa, Euroopassa tai Aasiassa ja ovat muuttaneet Suomeen työpaikan vuoksi. Sitten jos on tummat hiukset ja vielä vaikka tummempi iho, niin kohtelu on pääosin todella tylyä. Joka paikassa puhutaan että ei ole rasismia, kaikki työn perässä tulevat ovat tervetulleita, mutta miten ne sellaiset tunnistetaan ? Pitäisikö jokaiselle tavallista Suomalaista tummemmalle tatuoida peukun kuva otsaan, että kadulla kaikki tietäisi, että juuri tätä kaveria ei tarvitse ohi kulkiessa haukkua, tuijottaa vihaisesti tai tönäistä. Romani väesto on kasvatettu siihen, että kantaväestö vihaa heitä. Minkälaista kohtulua siinä pitäisi olettaa saatavan takaisin päin. Sam on edessä tämän päivän maahanmuuttajien kanssa.
- 123d123213f
Sitä ensin vaa käydään sota joka karsii osan porukasta pois.
Sitähän te suvakit monikulttuurisuudella halusitte- sotaa.. - sama.estettävä
Millä ajattelit elättää kasvavan luuseriporukan? Velallako? Itse et taida kuulua veronmaksajiin, jutut on niin vähä-älyisen.
- kasvavaongelma
Mutta raaka totuus etteivät kehitysmaamuslimit kotoudu Suomeen muuta kuin todella yksittäistapauksina. Ja näitähän tänne on tulossa sadoin tuhansin pyllistelemään!
- se-32
Kehtaako Sipilä vielä kaiken raiskausmatulandian isänä näyttää naamaansa," mikä etoo muutenkin" ja näyttäytyä julkisilla paikoilla.
- ei.varaa.sanoa
Lestapapit ovat olleet Suomen pahimpia pedofiilejä.
- järjettömyys
Tähän juttuun kuluu veroeuroja miljoonia.
Suora toiminta olisi parempi vaihtoehto. - Luja
Tähän väliin musiikkia:
https://www.youtube.com/watch?v=D7b8E2lgLY4 - realismi______
Yksi Totuus - Suomi ft. Matti Nykänen
https://m.youtube.com/watch?v=nuDHvs0BHbo - kaikkialla
suomessa pitää kansan räjähtää.on tuo mamukuumotus ihan syvintä,mitä olla voi. kaikki mamut ulos,ovet kiinni ja sillä jatketaan.
jos mamuja tarvitaan, soitellaan,mutta vain vakitöihin tulijoita huomioidaan , ei yhtään lusmuilemaan.
kaikilta noilta ja muilta raiskaajilta heti munat pois, niin johan alkaa munakyyti helpottamaan. nyt niitä vaan silitellään, joka on hel-ve-tin idioottimaista ja törkeän väärin.
tässäkin asiassa suomi on nyt typeryyden huipulla.- näinonnnnnn
Jos tietäisivät että meillä lapsenraiskaajamamut kuohitaan, niin sillä olisi ennalta ehkäisevä vaikutus.
- Tappo-orgiat
Joukkohautoja kaivetaan jo monilla paikkakunnilla. Joukkolahtaukset alkanevat lähiaikoina. Kymmeniätuhansia ruumiita tulee suhteellisen nopeasti.
- ZEEZUZUZ
Toivottavasti pojat saavat kunnon kyytiä vankilass!!!
- VeriVuoksi
Kusikoirien veren täytyy virrata valtoimenaan pitkin katuojia.
- SyntyvyysKasvuun
Suomen ongelmana on kantasuomalaisten kuolemien suhde syntyvyyteen.
Sotien jälkeen syntyvyys on maassamme lähtenyt kasvuun... - Kallu32
Nykyiset suomalaiset nuoret miehet ovat onnettomia hissukoita ja raukkoja, eli mitään ei ala tapahtumaan. Raiskaukset saavat jatkua
- mr.big
Toivottavasti pojat saavat kunnon kyytiä edes vankilassa.
- ZEEZUZUZ
Toivottavasti pojat saavat kunnon kyytiä vankilassa!!!
- suunnitelmia
Mitenkäs paskanjauhajat viettävät itsenäisyys juhlaa?
- 30-06reikäpää
Oulunmetsästysseurat nyt ryhdistäydytte ja hoidatte homman joka on teidän alaa.
- hyysärilepso
Hyss Hyss... Kyseessä oli vain 10 x yksittäistapaus. Poliisi ei tiedota tapauksista enempää.
- MitenhänPoliitikot
Kulkevatko ne muissakin maissa autojen takakonteissa salkkuineen?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1982757Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64941
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246860Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20859Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies93830Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka292827Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93719