Vihreät on Yhdenasian Puolue

Kannattaa äänestää PerusSuomalaisia, jotka ovat koko Suomen asialla. !
983
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Muuta asiaa ei vihreillä ole, kuin öyhöttää maahanmuutosta Suomalaisia syyttäen kaikesta.

1Äänestä

Vihreät ovat hullujen avohoitokerho.

1Äänestä

En+lähtisi+haukkumaan+mitään+puoluetta+yhden+asian+puolueeksi.+Kaikki+puolueet+ottavat+jokaiseen+asiaan+kantansa,+vaikka+pitävätkin+jotain+asiaa+tärkeämpänä+kuin+jotain+toista.+Perussuomalaiset+ovat+nyt+tiukanpaikan+edessä+tulevissa+vaaleissa,+koska+on+ilmiselvää,+että+heidän+kannatus+viime+vaaleista+tulee+romahtamaan.+Toivon+kuitenkin+pesuille+lähes+10+%+kannatusta+vaaleissa,+vaikka+nyt+näyttääkin+tuo+8+%+olevan+tulossa.+Meitä+aitoja+perussuomalaisia+tarvitaan+nyt+kipeästi,+jotka+varmasti+kannattavat+ja+äänestävät+perussuomalaisia.+Niihin+vaeltajaäänestäjiin+ei+kannata+luottaa+ja+panostaa+kovin+paljon,+koska+he+vaeltavat+kuitenkin+vaaleista+toiseen,+ja+päivästä+toiseen.++Vain+pysyvä+luottamus+puolueeseen+on+jatkuvuuden+tae.+Niin+se+on+kaikissa+puolueissa,+että+äänestäjien+houkuttelu+turhilla+puheilla+tuo+vain+epävarmuutta,+koska+kaikkia+ei+voi+miellyttää+yhtäaikaa.+Vaaleissa+rehellisesti+kertomalla+omat+kantansa,+tuo+parhaan+tuloksen.+Oli+se+tulos+mikä+tahansa,+niin+sillä+pitää+jatkaa+eteenpäin.++Aina+voi+iloita+jos+saavuttaa+voitollisen+tuloksen,+mutta+ei+sitä+millään+valheilla+pidä+ryhtyä+kalastamaan,+sillä+se+tuo+ongelmia+kuitenkin+jälkeenpäin.+Tämä+on+nähty+perussuomalaisissa+lähihistoriassa,+joten+uusintaa+siitä+ei+tarvita.

1Äänestä

Vihreät on kaupunkipuolue, sitä äänestää kaikki idiootit.
.
Vaikka vihreät pilaa Suomen, ei nämä idiootit edes ymmärrä mitä ympärillä tapahtuu. Pitää vaan äänestää kun on ihquu.

1Äänestä
  • Ainakin Hesassa ja Jyväskylässä vihreitä on liikaa. Pilaavat nämä kaupungit.

    Äänestä

Vihreät ovat ensisijaisesti homopuolue.
Toissijaisesta agendasta sensuurirobotti ei anna puhua.

1Äänestä
  • Siis nillä ei ole yhtäkään myönteistä asiaa ajettavana

    Äänestä

  • Ympäristö asioista ne eivät tiedä mitään, ulkona kuin lumiukot, vakka ovat profiloituneet sillä.

    Äänestä

  • Pekka ujuttaa ne hallitukseen, sitä varten se valittiin hullun tilalle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PitkoMamu kirjoitti:

Kannattaa äänestää PerusSuomalaisia, jotka ovat koko Suomen asialla. !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu