Pitäneekö kaupungilla liikkuva villi tornihuhu paikkansa jonka mukaan mustalla miehellä voi olla samaan aikaan kierrossa useita kiimaisia kapeita horoja, samalla kun sonni etsii alati lisää nuorta kairattavaa?
Mustien miesten panoringit
10
441
Vastaukset
- Kateellinenvalkonaama
Siis täh???? Eikö yhdelläkään palstalaisella ole kokemusta tai teoriaa mustan magian vaikutuksen alaisuudessa olevista kiimaisista naisista? Olen pettynyt..
- Huomioinnut
No enpä tiedä mutta ainakin ne on mustasukkaisia pikku jalkavaimoistaan.
- ölfd
jepss...
- fölksdföl
lol kuka on tykännyt tästä rasistisesta paskasta? Harmaaritarit ja Naisasialooseri arvaan ma!
- TurunKupittaa
Älä unohda Peristä!
- khihii
Tirsk
- toivoryynänen
O'gamferee o mo gonjoo, sanoo nigerialainen. Yön ruskea mies lähtiessään tapaamaan "serkkutyttöjä" vaimon jäädessä kolmen lapsen kera pitämään kotia.
- GoneIn60Hours
Onhan niitä pääkaupunkiseudulla, jopa about 200 yhdellä, riittää mustalla oriilla orjia.
- Tämä-selvä
Varmana mustat miehet on naisten ihannemiehiä.
Ette te kuitenkaan niitä mustien miesten naisia huolisi, joten miksi ne niin kovasti teitä kiinnostavat?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901965
- 1131053
- 1141046
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20757- 52704
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä32643ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42608Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45528- 9482