Hieno tulevaisuuden eläkeläinen. Näitä suomi kaipaa ja tarvitsee.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/444b5a0e-dc46-41db-b3f0-eb744a26676c
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/444b5a0e-dc46-41db-b3f0-eb744a26676c
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jokainen päivä uusia raiskausuutisia joiden suorittajina matut. Ja Mykkänen kirjoitti YK sopparin, millä haittamaahanmuutto voi lähteä entistä kovempaan nousuun myös Suomessa?
Iljettävä tyyppi on ollut tuokin ja ansaitsee karkoituksen, mutta kulut ja vankilakulut maksamme varmaankin osaltaan taas kaikki mekin, ketkä emme näitä "kulttuurivammaisia" , röyhkeitä nihilistejä ole tahtoneet Suomeen ollenkaan.
Ei voi olla totta! Se on yksittäistapaus!
https://youtu.be/alYv2bNErrI
Sipilä ( pöpilä ) on vastuussa tästä kaikesta. Lupasihan hän aikoinaan koko talonsa näille kunniakansalaisille, jotta saisi sen arvon nousemaan. Tuollaisia k@usipäitä päättää meidän hyvinvoinnista....Haloo!!!! Muistakaa äänestää toisenlaisesta politiikasta jatkossa.
sannikka ja ukkola jakso 13
muutkin nyökkäilee PS politiikalle