No jo on aikoihin taas eletty

No päivän MW-lukemat ovat taas myöhässä. No miksi se "asiantuntija" taas velttoilee, no ja höpisee koko ajan ihan joutavia, no ja naputtelee peukkuja. No että tälleen.
4<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Peukkuja se kyllä joutaa naputtelemaan, muttei hoida ainoaa tehtäväänsä.

Äänestä

Aloittaja (Kyösti) ottanut taas osumaa.

1Äänestä

Nyt se "asiantuntija" alkoi vaihdella nimimerkkiään, peukuttelee ja höpisee jostakin Kyöstistä.

1Äänestä

No nyt on perkele, no miten laiskaksi se asiantuntija on käynyt. No MW-lukemien hakeminen ei ole kovin vaativa tehtävä, no sitäkään se ei viitsi hoitaa. No että tälleen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


No_Että_tälleen kirjoitti:

No päivän MW-lukemat ovat taas myöhässä. No miksi se "asiantuntija" taas velttoilee, no ja höpisee koko ajan ihan joutavia, no ja naputtelee peukkuja. No että tälleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu