Kun nyt on maahanmuuttajia ja erityisesti heistä muslimeita epäilty vaikka mistä, niin pistetäänpäs kuvallinen, jossa on hartaita muslimeja ramadania suunnittelemassa:
https://www.iltalehti.fi/uutiset/a/2016060621687055
Voiko joku väittää, että noista muslimeista kaikki olisivat edes epäiltyinä raiskauksesta?
https://www.iltalehti.fi/uutiset/a/2016060621687055
Voiko joku väittää, että noista muslimeista kaikki olisivat edes epäiltyinä raiskauksesta?
Vastaukset 19
Vanhimmat
Todella hartaan ja kiltin näköistä väkeä. Voi vain kuvitella, kuinka jokainen olisi toivevävy suvakkivanhemmille. Vai oliko tuossa porukassa ainakin yksi musta lammas, oululaisen pikkutytön raiskaaja? Ei kai nyt sentään?
Niinpä..jokaista kymmentä maahanotettua musua kohden tilastollisesti kaksi on raiskaria...toki on vaikea yksilöidä juuri kuka...
Minulla on kaksi teoriaa, miksi muslimeissa on paljon raiskaajia ja muitakin rikollisia.
1. Tämän sanoi jokin muslimiprofessori: Raiskaaminen valkoisten omassa maassa, heidän naisensa, on eräänlainen nöyryytys ja kosto valkoisille eurooppalaisille. Koraani kehoittaa tappamaan vääräuskoisia.
2. Tämä liittyy oikeastaan enemmän siihen, miksi Irak ei halua omia kansalaisiaan takaisin Irakiin, vaikka on järjestänyt kuulemani mukaan heille passitkin.
Oliko niin, että Irak olisi lähettänyt pois ongelma-ainestaan: Tyhjentänyt vankiloitaan ja mielisairaaloitaan, ja rahoittanutkin heidän matkojaan.
Tämä on vanha temppu, jonka Fidel Castro teki aikanaan Kuubassa. USA:ssa oli valiteltu, kuinka kuubalaiset ovat ikäänkuin vankeina, eivätkä saa passeja jotta voisivat matkustaa ulkomaille.
Sitten Castro antoikin passit hulluille ja rikollisille, tyhjentäen kunnolla vankiloitaan!
Nuo passin saaneet lähtivätkin sitten USA:aan, usein Miamiin koska se on lähinnä Kuubaa oleva suuri kaupunki Floridassa.
Olen itsekin ajanut kerran autollaa Miamin kaupunkialueen laidalle atutovuokraamon autolla. Tästä on varmaan lähes 30 vuotta aikaa. Markka oli silloin vahva ja Floridan matka hotelleineen hyvin halpa, ehkä joku matkatoimiston peruutuspaika. Sen jälkeen en ole USA:ssa käynyt.
Niin onhan joukossa myös naisia.
Miten totta tämäkin. Keltaisen lehdistön uutisoinnissakaan ei ole näkynyt musliminaisia perverssiouutisissa tai alaikäisten poikien hyväksikäytöstä tms.
Kuollut muslimiäijä ei myöskään raiskaa.
Ei raiskaa ei ,niilläkin alkaa 80 v jälkeen oleen potenssivaikeuksia ,mutta siihen asti kyllä ja innokkaasti
Kylläpä raiskaavat aina tilaisuuden tullessa, samoin kun varastavat tilaisuuden tullen. Kelan avustukset ovat varastamista koska ne ovat veroista kerättyjä suomalaisten verorahoja ja kuuluvat suomalaisille. Otan aina kadulla omani pois.
yksittäistapaukset eivät raiskaa.
Kuka?
Ne raukat ei oo vielä saaneet raiskaustilaisuutta. Ajan myötä sekin korjaantunee.
Ei tietenkään, mutta miksi tänne haalitaan pelkästään ne raiskarit??
Ihan sama kuinka moni muslimi mies on raiskaaja, yksikin on vittu vie liikaa kun sitä turvapaikkaa mukamas hakee. Samoin muutama mätä yksilö kymmenestä pilaa koko sakin. Suomalaiset naiset tarvii turvapaikkaa raiskaajilta jos totta puhutaan.
Kuten+oululainen+poliisijohtaja+kirjoitti,+poliisin+tietoon+tulee+vain+jäävuoren+huippu+seksuaalirikoksista.+88+%+sis+ei+tule+poliisin+tietoon,+eikä+tällöin+myöskään+jää+kiinni,+eikä+pääsy+tilastoihin.
Ne+aina+nää+98%+matuista+pilaa+näitten+2%+matun+maineen+:(
Tämän äidin minäkin olisin valmis päästämään Suomeen, koska hän ei ole mikään turha suvakki
https://www.stara.fi/2018/12/17/aiti-yllatti-miehet-raiskaamasta-tytartaan-puukotti-kaikkia-ja-surmasi-yhden/
Kannattaa+tutustua+YK:n+raportteihin+pakolaisleireiltä.
Raiskaukset+ja+pahoinpitelyt+ovat+arkipäivää.+Uhreiksi+valikoituvat+erityisesti++naiset+ja+lapset+(myös+pojat),+joilla+ei+ole+miespuolisia+sukulaisia+turvanaan.
Kyllä+väkivallassa+ja+seksuaalisessa+väkivallassa+on+vahvasti+mukana+kulttuuri.
Kunniakulttuurin+maiden+ihmiset+eivät+sopeudu+länsimaihin,+eivätkä+länsimaiseen+kulttuuriin.+Ei+vaikka+kuinka+kotoutettaisiin.+
Ihminen+omaksuu+kulttuuriset+arvonsa+ja+asenteensa+ennen+kuin+täyttää+10+vuotta+(sosiologiset+kulttuurierojen+tutkimukset+vahvistavat+väitteeni).+Nämä+ihmisyksilön+arvot,+asenteet+ja+tavat+toimia++ovat+käytännössä+100+%+muuttumattomia.+Ainoastaan+syvä+ja+vakava+henkilökohtainen+kriisi+voi+jonkin+verran+niitä+muuttaa,+joissain+harvoissa+tapauksissa.
Kaikki+kunniakulttuureiden+miehet+eivät+raiskaile.+Mutta+kaikkein+kilteinkin+kunniakulttuurimies+hiljaisesti+hyväksyy+omien+maanmiestensä+lapsiin+ja+naisiin+kohdistaman+väkivallan,+oli+se+sitten+seksuaalista+tai+muuten+fyysistä...+Kuuluu+kunniakulttuuriin+sekin.
Ihan+oma+lukunsa+on+islamin+opetukset..+Imaamit+ovat+hiljaa+raiskauksista+ja+mm.+perheväkivallasta.+Syy+löytyy+Koraanin+opetuksista,+jotka+kannustavat+väkivaltaan.+Kukaan+imaami+ei+uskalla+kyseenalaistaa+Koraanin+kauheuksiin+kehottavia+kotia.+Puhumattakaan,+että+he+sanoutuisiat+irti+Mohammedin+esimerkin+seuraamisen+tärkeydestä.
Salaisuus luku 666.
kovia poikia rukoilemaan-mihin johti?