Muslimi raiskasi 3-vuotiaan!!!!

Tyttö on kriittisessä tilassa. Teosta epäilty mies on pidätetty.
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000005934900.html
1971
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

No nyt taitaa olla tuolta Mekasta käynyt käsky kaikille aloittaa raiskaukset koko maailmassa .
Että silleen.

2Äänestä
  • Ottaako raiskaria raivoon?

    2Äänestä

voidaanko puhua vaikka kuninkaallisista kun iltapäivälehdetkin niin tekee, puhutaan tyhjänpäiväisyyksiä jotta totuus jäisi unholaan

2Äänestä

No sitten kai suomi-suvakit seuraavaksi kuskaavat moita synnytys-sairaalaan tutustumaan suomalaisiin vauvoihin (leikkausvälineethän noilla onkin jo varattu mukaan jos paikat tuntuvat sitten liian kireiltä)!

1Äänestä

Lisääkö näitä sekapäitä tänne?

Loputkin pois maasta, ja pois euroopasta!!

Kyllä Trump on viisas mies kun laittaa näille haisuleille maahantulokiellon uudelle mantereelle!!

1Äänestä

Suomalainen oikeuslaitos ei voisi myöntää tapausta raiskaukseski. Koska uhri ei kyennyt estämään seksuaalista väkivaltaa, on tämä ollut myötämielinen ja hyväksyvä tapahtuneelle.

1Äänestä

Missä kohtaa linkitettyä uutista mainittiin muslimi? Hinduenemmistöinenhän Intia on.

1Äänestä

Missä on sanottu, että tekijä on muslimi? Intialaiset ovat suurelta osalta hinduja. Pitää tietää, ei saa luulla. Valehtelu on raukkamaista.

1Äänestä
  • Hindu, bambu tai banaani! Ihan sama, kehitysmaaväkeä, barbaariväkeä, hyi saatana!

    1Äänestä


  • Intian+uskonnotHindulaisuus+ 827+578+868+ 80,5+%Islam+ 138+188+240+ 13,4+%Kristinusko+ 24+080+016+ 2,3+%Sikhiläisyys+ 19+215+730+ 1,9+%Buddhalaisuus+ 7+955+207+ 0,8+%Jainalaisuus+ 4+225+053+ 0,4+%Muut+uskonnot+ 6+639+626+ 0,6+%Uskonnot,+joita+ei+ole+ilmoitettu+ 727+588+ 0,1+%+https://fi.wikipedia.org/wiki/Intia#Intian_uskonnotHindut+vähemmän+raiskaa+muslimit+taas+senkin+edestä.

    Äänestä

  • frwerfefre kirjoitti:

    Intian+uskonnotHindulaisuus+ 827+578+868+ 80,5+%Islam+ 138+188+240+ 13,4+%Kristinusko+ 24+080+016+ 2,3+%Sikhiläisyys+ 19+215+730+ 1,9+%Buddhalaisuus+ 7+955+207+ 0,8+%Jainalaisuus+ 4+225+053+ 0,4+%Muut+uskonnot+ 6+639+626+ 0,6+%Uskonnot,+joita+ei+ole+ilmoitettu+ 727+588+ 0,1+%+https://fi.wikipedia.org/wiki/Intia#Intian_uskonnotHindut+vähemmän+raiskaa+muslimit+taas+senkin+edestä.

    Unohdit tilaston siitä asiasta.

    Äänestä

Mikähän niissä kiihotta avuttomassa kolmivuotiaassa?

1Äänestä
  • Äläs nyt. Sipilä närkästyy jos hänen ottopoikiaan mollataan.

    1Äänestä

  • Intia ei ole Irak. Intiasta ei ole Suomeen tullut pakolaisia. Se sijaan on tullut paljon tietotekniikan alalle töihin. Ottakaa selvää asioista ennenkin vouhotatte.

    Äänestä

Onneksemme emme joudu epäilemään ulkomaalaisten touhuja , kun meillä on Oulu jossa touhutaan aivan kansainvälisillä tyyleillä

1Äänestä

Taisi olla taas joku vihervasemmiston edustaja. Ainakin Oulussa SDP raiskaajia on joka kadunkulmassa.

Äänestä

Yle varmaan uutisoi tytön olleen alaikäinen alle 18 vuotias...
Velehtelua ja valkopesua niinkuin aina.

Äänestä

järkyttävää!!
ja se, että ihminen taitaa olla se eläinlajin ellei julmin otus.
Intiassa ovat elukoita suorastaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


645646456 kirjoitti:

Tyttö on kriittisessä tilassa. Teosta epäilty mies on pidätetty.
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000005934900.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu