IMMONEN: MATUT MURENTAA YHTEISKUNTARAUHAA SUOMESSA.

https://www.kansalainen.fi/kansanedustaja-immonen-haittamaahanmuutto-murentaa-yhteiskuntarauhaa/
Juuri näin on totuus tässä matuasiassa, kuten perussuomalaisten kansanedustaja Olli Immonen tuossa asiantuntevasti siitä kertoo.
2<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kanan mitta on täynnä. Kuularuiskut laulamaan rajalle.

Äänestä

Jutun kommentointi herättää ajatuksia

Ruotsi on varoittava esimerkki

Länsiraja kiinni

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EIMATUJASUOMEEN kirjoitti:

https://www.kansalainen.fi/kansanedustaja-immonen-haittamaahanmuutto-murentaa-yhteiskuntarauhaa/
Juuri näin on totuus tässä matuasiassa, kuten perussuomalaisten kansanedustaja Olli Immonen tuossa asiantuntevasti siitä kertoo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu