Turun Lissut murhasi !

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005965718.html

Turun Lissut innoissaan , ekana sai hurjastella luvalla Turun Vilkkaita kautuja ja lopuksi pääsi myös käyttämään etälamautinta.
254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Turun tauti tappaa !

Eipä ihme kun kaveri laittoi vastaan sen mitä kehosta irtosi,kun tiesi poliisi vankilan ja olevan hänelle kuolemaksi !

Ei varmasti olisi kuollut ellei vituliisat auto ylvoimallaan olsi laittaneet häntä sikohin ?

Äänestä

Loistavaa. Jokainen roisto ansaitsee kuoleman.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VittuLiisatTappaa kirjoitti:

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005965718.html

Turun Lissut innoissaan , ekana sai hurjastella luvalla Turun Vilkkaita kautuja ja lopuksi pääsi myös käyttämään etälamautinta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu