No jokos Kauhavalla on grooming -setit käynnissä?

Täällähän mamut asustelee tietyissä paikoissa omillaan ja niissähän voi tapahtua vaikka mitä! :)
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kauhavalla on niin paljon jakavia suvakkeja, ettei ne kerkee

Äänestä
  • Joo kaikis onkin siten jo se kiertävä taauti

    Äänestä

Minäkin olen vähän kateellinen,niinkin vanha ajoķoira

Äänestä

Tämä groominghan on ihan suomalaisten peräkamaripoikien oma pikku harrastus, jota ovat vuosikausia iltauutisten jälkeen hommailleet.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


rikastettukauhava kirjoitti:

Täällähän mamut asustelee tietyissä paikoissa omillaan ja niissähän voi tapahtua vaikka mitä! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu