Tälläistä maalla

Käytiin vaimon kans paikallises. No ei kauaa menny kun paikalliset herrasmiehet oli puristelemas vaimon pakaroita. Mikä teitä riivaa, ettekö ole ennen hyvän näköistä leidiä nähny hä.
17<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Se sun muijas oli sen näköinen että oli puuttees. Hutsulta vaikutti.
Ei me maalaiset hienoja naisia puristele.

Äänestä

Ja minä katsoin, että oli niin ruma mies, ettei voi millään saada noin nättiä morsianta ja puristamalla totesin, että oikeassa olin....se oli pumpattava barpara. jätkä huijas.

Äänestä
  • Se oli kaunis transu, joita kuolataan Nesteellä.

    Äänestä

Mun lapulais miestä sormetettiin kun oli tankilla anukseen

Äänestä
  • Oon kylläkin Seinäjoelta

    Äänestä

Sun seinöjokinen akkas ei oo mikää erikoone turhaa luulet vaan.

Äänestä
  • No nii Panu pois sieltä jynkky sivuilta ja äitin kans saunaan

    Äänestä

Kävikkö tiistenjoella tarinatuvas siälä on kovia miähiä puristelemahan ei ne kyllä oo herrasmiähiä

Äänestä
  • tavallisia tasapäitä kö

    Äänestä

Olit vaan niin säälittävä ja vaimos puutteessa. Oikea mies olisi puuttunut asiaan, mutta vaimos pyysi lisää ja antoi puhelinnumeronsa.

Äänestä

Ne oli alfauroksia, ja huomasivat että sä oot niitä alempiarvoinen oomega tms häntäpään vätys, etkä pysty puollustamaan naistasi alfoja vastaan. Sä ajat tojotalla, ja alfat bemarilla. Sä änkytät, alfat dominoi.

Äänestä

Heh,+heh...Alfaurokset+ajavat+bemarilla.+Jos+ymmärtäisit+autoilusta+enemmän+kuin+yläasteikäinen,+tietäisit+että+80%+bemareista+on+93%+ajasta+korjaamolla+joten,+se+siitä+ajelusta.

Äänestä
  • Saattaa olla jos ne ovat samaa vuosimallia kuin sulla, 1987.

    Äänestä

Ei me missää vaimon kanssa ole oltu. Asutaankin ihan muualla.
Kaverit vaan sano että laitappa Lapuan suoli24seen vähän herjaa niin ne yksinkertaiset ääliöt lähtee heti mukaan. En uskonut mutta nyt uskon.
Kuinka kaikki ääliöt on syntynyt samaan kylään?

1Äänestä
  • Älä valehtele, mulla on sun vaimon puhelinnumero. Olen nyt Härmän kuntokeskuksessa kuntoutuslomalla ja vaimosi tulee tänne naistentansseihin, vaikka sanoo menevänsä työpaikan tyttöjen kanssa Lappajärvelle yhden mökille saunomaan. Menee täältä käsin töihin. Jos pääsee kävelemään. Näet siis hänet aikaisintaan tiistai iltana.

    1Äänestä

  • Ei ole ketään missään.
    Pimeät ikkunat.

    Äänestä

Oltiin kesällä vanhassa paukussa ja huh huh kun haisi sperma miesten suussa. Olen nainen ja en ymmärrä moista touhua

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kankku kirjoitti:

Käytiin vaimon kans paikallises. No ei kauaa menny kun paikalliset herrasmiehet oli puristelemas vaimon pakaroita. Mikä teitä riivaa, ettekö ole ennen hyvän näköistä leidiä nähny hä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu