Persut ovat puupyssymiehiä !!!!

Ahahhahahahahahhahahahah. Hyvin sanottu. Niin ovat. Oikein sivarin johdolla! Ahhahahha.
7<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Persuista on tullut piiperöpuolue. Mikkihiiriä täynnä koko puolue ja äänestäjänsä !

1Äänestä
  • Eikös Jussi Niinistö ole käynyt armeijan ja toiminut luennoitsijana sotakorkeakoulussa? Hän taitaa tietää paremmin puolustusasioita, kuin Orpo ja ja vihervasemmisto yhteensä!

    Äänestä

  • majuri.vonKoff.4 kirjoitti:

    Eikös Jussi Niinistö ole käynyt armeijan ja toiminut luennoitsijana sotakorkeakoulussa? Hän taitaa tietää paremmin puolustusasioita, kuin Orpo ja ja vihervasemmisto yhteensä!

    Ei Niinistön Jussi ole reppana persu !

    Äänestä

  • majuri.vonKoff.4 kirjoitti:

    Eikös Jussi Niinistö ole käynyt armeijan ja toiminut luennoitsijana sotakorkeakoulussa? Hän taitaa tietää paremmin puolustusasioita, kuin Orpo ja ja vihervasemmisto yhteensä!

    Justiinsa sotahullujussi, tuhlaa rahamme turhiin kapiukkojen leikkikalu puhalluslamppuihin ! jussi väittää että hävittäjistä on kolmannes jatkuvassa huollossa, miksi niitä pitää jatkuvasti huoltaa, vaikka ne eivät ole olleet sodassa minuttiakaan ? ja kahden kapiukon kuskaaminen 15-16 tonnia painavilla lentohärveleillä, on kansantaloudellista tuhlaamista !

    Late Lapista.

    Äänestä

Alottaja on esikuntakomppanian valiojoukkoa. buahbuah....

Äänestä

Persut puupyssymiehiä,,,,,, ehehhehhehhehheeeeee !!!

Äänestä

Isänmaalista ja eliitin vastaista liikettä johtaa Suomen kalleimmassa kaupunginosassa asuva slaavilaisten kielten akateeminen tutkija, joka on vielä sivari.

Muslimien vieraiden tapojen vastustamiseen sopii tietenkin erinomaisesti se, että Halla-aho itse piti (vai pitää edelleen) jalkavaimoa, jonka kanssa pusasi lapsenkin samalla kun oli vihitty toisen naisen kanssa avioliittoon.

Eihän tuosta paketista puutu enää kuin homorakastaja niin paketti olisi täydellisen absurdi.

Maailmassa monta on ihmeellistä asiaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


reppania.nuo.persut kirjoitti:

Ahahhahahahahahhahahahah. Hyvin sanottu. Niin ovat. Oikein sivarin johdolla! Ahhahahha.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu