Ympäristöystävällistä virtuaalivaluuttaa.

JSEcoinin louhinta edelleen käynnissä !!!

JSEcoin tarjoaa ympäristöystävällisen tavan louhia virtuaalivaluuttaa lohkoketjutekniikkaa hyödyntäen ja tarjoaa tavalliselle netin käyttäjälle mahdollisuuden louhia virtuaalivaluuttaa selaimen ylijäämäenergiaa hyödyntäen. Ja siinä missä esimerkiksi Bitcoin käyttää louhintaan valtavia louhintafarmeja, louhintaan soveltuvia tehokkaita tietokoneita ( myös hyvin hintavia ) ja kuluttaa suuria määriä sähköä, niin JSEcoinin louhinta käy tavallisella kotikoneella, kannettavalla tai vaikka älypuhelimella, joko selaimen välityksellä ( Firefox, Brave, Crome ) tai asentamalla koneelle JSEcoin platform sovelluksen.

Louhinta itsessään on yksinkertaista, eikä vaadi käyttäjältä erityistä osaamista, vaan louhinta-alustan käytön oppii helposti ja louhinta tapahtuu taustalla käyttäessäsi konettasi arjen toimintoihisi, kuitenkaan konetta hidastamatta.

JSEcoin virtuaalivaluutta jatkaa leviämistään. ICO päättyi lokakuussa 2018 ja tänä päivänä JSEcoinia voi vaihtaa vaikkapa LAtokenin kautta. Kurssi on laskenut ICO:n jälkeen, eli suora sijoittaminen nyt huomattavasti edullisempaa kuin ICOn aikana. Myöskin louhinta tuottaa louhijalle vielä tässä vaiheessa hyvin JSEcoinia, sillä louhijoiden määrä on vielä suhteellisen pieni, vaikkakin kasvupotentiaalia löytyy.

Virtuaalivaluutat tekevät tulemistaan suuren yleisön tietoisuuteen. Ole mukana rakentamassa, uudenlaista, ekologista valuuttajärjestelmää ja tukemassa ympäristöystävällisen, turvallisen ja hajautetun JSEcoin virtuaalivaluutan kehitystä.

Ohessa linkki, jonka kautta voit rekisteröityä osaksi kasvavaa JSEcoin-yhteisöä ja aloittaa JSEcoin-louhinnan jo tänään !!!

https://jsecoin.com/?utm_source=referral&utm_campaign=aff144481&utm_content=

JSEcoin : YMPÄRISTÖYSTÄVÄLLISTÄ VIRTUAALIVALUUTTAA !!!

*** WELCOME TO THE GREEN SIDE OF THE COIN ***

0

140

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Nyt se syksy on sitten alkanut

        Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
        Maailman menoa
        43
        935
      2. Minä en ole koskaan

        Rakastanut ketään toista yhtä paljon kuin sinua
        Ikävä
        95
        923
      3. Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."

        Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i
        Kotimaiset julkkisjuorut
        19
        775
      4. Vähän pitää

        Kiusia ja näyttää
        Ikävä
        116
        731
      5. Anteeksi J-mies

        Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
        Ikävä
        80
        678
      6. Olet nainen ollut vaikein rasti

        Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔
        Ikävä
        34
        624
      7. Taidat olla

        Luovuttanut jo minun suhteeni osalta?
        Ikävä
        43
        621
      8. Minä muistan

        Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol
        Ikävä
        45
        600
      9. Mä voisin rakastua noihin tähti silmiin

        Katseesi on niin lumoava nainen💚.
        Ikävä
        19
        586
      10. Jos tullaan toisiamme vastaan, niin

        pitäiskö pysähtyä ja onnitella?
        Ikävä
        46
        568
      11. Kenen viisautta on ollut laittaa tie väärällä murskeella pilalle

        Kenen viisautta on ollut kun Siimeksen/Kylmänpurontie pantu pilalle kun on ajettu liian karkeaa mursketta. Rengasliikke
        Hyrynsalmi
        20
        535
      12. Voisiko vielä välillemme jotain kehittyä

        Vai heihei ja ei nähdä enää.
        Ikävä
        33
        533
      13. Riittääkö mahkut

        Kaivattuusi 🤭.
        Ikävä
        36
        522
      14. Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille

        Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.
        Ikävä
        66
        509
      15. Kerro kolme hyvää asiaa

        Kaipaamastasi ihmisestä ja lisää perään onko kaivattusi n vai m 😍
        Ikävä
        25
        502
      16. Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen

        Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast
        Ähtäri
        44
        486
      17. Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen

        Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok
        Sinkut
        106
        477
      18. Koska Martina viettää aikaansa lapsiensa kanssa

        Äiti vaan juoksee miehen perässä Tallinnassa, Lontoossa, Turussa. Kyllä oli kätilö oikeassa, kun sanoi, että ei olisi ka
        Kotimaiset julkkisjuorut
        132
        460
      19. Tilanteenne

        Onko tilanteenne tällä hetkellä hyvä?
        Ikävä
        44
        454
      20. Pahkalassa tapahtuu

        Mitäs on tapahtunut yöllä pahkalan kerrostaloilla.oli poliisia ja ambulanssia taas vaihteeksi
        Parkano
        7
        427
      Aihe