uskonnot pahan airutko

tuntuu kaikki skandaalit liittyvän uskomiseen nämä suuret

mitä ajatella
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ns, vasemmistoliberaalien eli kuttuurimarxistien viimeinen hyökkäyskohde ovat uskonnot ja erityisesti kristinusko.

Kun perhearvot ja kansalliset arvot ovat tuhottu. alkaa säälimätön kristittyjen vainoaminen länsimaissa.

Äänestä
  • no pitäskö varjella että pidetään muut uskonnot pois maasta

    Äänestä

Onko arabimaissa eduskuntaa vai minkä mukaan siellä mennään
meillä on suomen laki

Äänestä

Uskonnot ja ideologiat ovat aiheuttaneet valtavasti kärsimystä. Historian aikana sadat miljoonat ihmiset ovat menettänee henkensä niiden takia.

Ne pitäs kieltää rikoksina ihmisyyttä vastaan.

Vaarallista sontaa, joitain poikkeuksia lukuun ottamatta.

Äänestä
  • ja poikkeus on

    Äänestä

  • Kuuluuko islam muka sivistysvaltioihin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yleineajatusko kirjoitti:

tuntuu kaikki skandaalit liittyvän uskomiseen nämä suuret

mitä ajatella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu