Vieras kiinnosti jälleen, perheet hajosivat.
https://www.iltalehti.fi/fiidi/a/774d1c4a-17b0-490c-88f6-68808e399664
https://www.iltalehti.fi/fiidi/a/774d1c4a-17b0-490c-88f6-68808e399664
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Minkäs teet ihmisen luontoon ei kuulu yksiavioisuus. Uhdessä tutkimusessa totesivat että naisen kiinnostus miestä kohtaan kestää keskimäärin yleensä noin 2kk ja on sen ajan ihan tapissa kiinnostus sitten laksee kuin lehmän häntä hetkessä miehillä taas kiinnostuksen kasvu huipuunsa kestää pisempään ja kiinnostus laskee myös hitaammin noin 2 vuotta ja miehen kiinnostus on lopahtanut.
Tuota opetetaan peruskoulussa, ihan sexopo oppaan kanssa. Ole homo, sukupuolineutraali ja tee kehollasi mitä lystäät, vanhemmat eivät siitä saa päättää.
Nykyään ei edes koululainen tiedä, onko hän tyttö vai poika. Murrosikäinen ei tietenkään tiedä, onko hän homo vai hetero. Ohjeitten mukaan täytyy kokeilla kumpaakin lajia, jotta ongelma selviää! Nyt on ainakin homona olo mielekkäämpää ja arvostetumpaa!
jonkun tutkimuksen mukaan 1 vuosi parisuhteessa niin naisten seksi halut vähenee kun miehillä meni 2-3 vuotta,
Tuo ei pidä paikkaansa meidän parisuhteessa. Aina ei pidä uskoa tutkimuksiin. Molemmin puolin on jaettu tavaraamme, kun toisen on tehnyt mieli.
nainen kun antaa kohteliaisuuttaan vaikka ei huvittaisikaan,meillä meni nuodena 2 vuotta kun nainen ilmaisi halujen vähentyneen parisuhteessa,
Siis tuohan on tutkimuksen keskiarvo ei totuus jokaisen kohdalla vaan siis keskiarvo. Ja jakaminen ei tarkoita välttämättä sitä että olisi enään kiinnostunut . Joillakin into voi kestää 45v puolin ja toisin toisilla se into kestää 7 minuuttia ja next.
Horisontaalisuus 6.
Vertikaalisuus 6.
Ilmaisutaito 6.
Minäkin jyystän useita jalkavaimoja.