Olemme vanha gay pari täältä seinäjoelta.

Haluaisimme tutustua muihin miehiin. Onko seinäjoelka joku paikka, missä gaymiehet kokoontuu?
669
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vähemmistöt on täällä Suomen konservatiivisimmalla raamattuvyöhykkeellä piilossa.

Äänestä

ei ole

Äänestä

Menkää HärmänHäjyyn.

Äänestä

Tulukaa Lapualle meitä on täällä jo

Äänestä

samat jotka on jaksanu lietsoa vuoden mamu juttuja on nyt keksiny uuden vedetääs gay..lähtiskö siihen joku...kyllä täällä suomen viimeisellä körtti tasangolla joku aina lähtee...hei aloittaja aatteles jos ois mamu gay pari?

Äänestä

Ette sitten tulleetkaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Vanhamiesparikysyy kirjoitti:

Haluaisimme tutustua muihin miehiin. Onko seinäjoelka joku paikka, missä gaymiehet kokoontuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu