Nyt joku oikea, rohkea nakusarja ruutuun ja äkkiä!
Enemmän alastomuutta telkkuun
5
123
Vastaukset
- Vartalomies
No, alkaahan se Hedbergin Kokovartalomies TV 5:lla kohtapuoliin tosin ei täysin alastomana siinä esiinny, hihhih. Muutama hamppari on tullut Samilla syötyä :).
- sarjadiggari
Herberg on kyllä kuvottava jo naamaltaankin, eikä sen vaatteet päällä kuvista voi olla muuta mieltä, ku et jos haluis joku nähdä sen alasti, en kyllä melko sairas.
- sarjadiggari
Onko sulle alastomuus ohjelman tarkoitus?
Sit voi katsoa pornoa, jota netti on täynnä.
Useimmat katsoo elokuvia, joissa on jotain juontakin.- sarjadiggari
Tai no... Ei ehkä useimmat, vaan jotkut meistä. Osalle riittää sohvapotut ja ne kisavisat mitä siinä näytetään.
Haluatko miljonääriksi katson minäkin, mut paras tietokilpailuohjelma joka tulee tilausta on Vem vet mest. sarjadiggari kirjoitti:
Tai no... Ei ehkä useimmat, vaan jotkut meistä. Osalle riittää sohvapotut ja ne kisavisat mitä siinä näytetään.
Haluatko miljonääriksi katson minäkin, mut paras tietokilpailuohjelma joka tulee tilausta on Vem vet mest.Alastomat sohvaperunat tai vaikka semmonen visailu missä lähtee aina vaate, jos ei tiedä, vasta oliskii hyviä ideoita!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?861819Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,171131Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa
Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.981116Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol79992Jymyuutinen: Suomen talous kasvaa hurjaa vauhtia
https://www.iltalehti.fi/talous/a/11fba8a8-a7fb-44f4-a58b-f129f6d5bdf5 Akavan pääekonomistin mukaan Suomen kokonaistuot153852- 92846
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt51764Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs54761Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv53696- 53694
