Nuori ilves kävi vierailulla

palvelukodin ovella. En ole nähnyt vapaana olevasta ilveksestä näin hyvää videokuvaa aiemmin. Ihanat töppöstassut!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/e107fc56-e7fc-4239-8efe-df21d250a26b
6<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ilveksen nahasta voisi teettää lämpimät turkisliivit ja rukkaset.

Äänestä
  • Kyllä kunnon kepulaisen heti tekstistä tunnistaa

    2Äänestä

Videon kuvaajalle SUURKIITOS.

Äänestä

Näki huonon hoivan ja päätti että kylmä metsäkin on parempi kuin kuolema tuolla....

Äänestä
  • Tuskin se mitään mietti kun lähti haneen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xkouf kirjoitti:

palvelukodin ovella. En ole nähnyt vapaana olevasta ilveksestä näin hyvää videokuvaa aiemmin. Ihanat töppöstassut!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/e107fc56-e7fc-4239-8efe-df21d250a26b

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu