Pidän Keskustaa edelleen parhaana suurimmista puolueista ja Sipilää melko hyvänä johtajana.
Miksei keskustelua synny?
6
78
Vastaukset
- Tässä.selitystä
Kuka sinun kanssa viittisi keskustella? Joutuisi heti MunakarvaAU:ksi. Jos lopettaisit älyttömien aloitustesi tekemisen ja aloittelisit asioista, saattaisit saada keskustelukavereitakin. Älyttömyyksiä jatkaessasi et saa, et minultakaan tätä enempää.
- EliittiSotilaalta
Luuletko, että odotan Sinulta MkvaAU ihan järkevää keskustelua?
Ei Sinulla ole siihen edellytyksiä. - Ossilla.on.aivosieni
EliittiSotilaalta kirjoitti:
Luuletko, että odotan Sinulta MkvaAU ihan järkevää keskustelua?
Ei Sinulla ole siihen edellytyksiä.Sinullako on edellytyksiä keskusteluun? Hyvin olet sen sitten salannut, vaikutat yksinäiseltä pankkopojalta joka tuskaansa palstalla huutaa. Eihän täysipäinen tuollaisia toistelisi.
"Pidän Keskustaa edelleen parhaana suurimmista puolueista ja Sipilää melko hyvänä johtajana."
Minäkin pidän keskustaa puolueena ja Sipilää miehenä, vielä toistaiseksi kuitenkin, sillä näet nimittäin että kun nääs nääs Suomi on suuri ja harvaan asuttu maa. Näineen tänne mahtuuppi monen sortin villasukankuluttajaa.
Siispä leikataan pilviin reikiä että jää tilaa hengittää keskustan urautumisesta ja Sipilästä huolimatta...
https://www.youtube.com/watch?v=wOlCzhYcKZkNiille, joille suomen kieli on mysteeri:
https://www.youtube.com/watch?v=ZUfXtjO-Ct8Pannaan joukkoon vielä ameriikan hapatusta:
https://www.youtube.com/watch?v=4n4XbFwy-lI&t=52s
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1711437
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411029Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14650
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21640- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573