Persut Ei Luovu Mersusta.......

Rahamiehet ei ajele volvoilla, kiinalaisilla häkkyröillä. !
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Audi, VW ja Mersu on merkki siitä, että on PerusSuomalainen.

Kaikilla mulla röttelöillä ajavia voi vapaasti osoitella sormella. !

Äänestä

Persu....Mersu..........vain yhdenkirjaimen ero. Laatua molemmant. !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LaatuaElämässä kirjoitti:

Rahamiehet ei ajele volvoilla, kiinalaisilla häkkyröillä. !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu