Ihmis Kenin leuka repesi

Hän oli määrä esiintyä euroviisujen avajaisseremoniassa Tel Avivissa mutta nyt on epävarmaa saadanko leuka kuntoon siihen mennessä.
https://www.is.fi/viihde/art-2000006009951.html
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olisi mielummin pää irronnut. Muistan lapsena että joiltakin sisaren barbeilta oli välillä pää irti mutta ne saatiin helposti takaisin.

Äänestä

Iranilainen plastiikkakirurgiahan on erittäin laadukasta ja kustannustekokasta, kuinka nyt näin kävi?

1Äänestä

Hänen olisi kannattanut aikoinaan vain laihduttaa ja kuntoilla hankkien siten itselleen uuden habituksen mutta lähti onneton leikkauslinjalle ja nyt alkaa paikat poksahdella kun niitä on veitsellä sorkittu ties kuinka monta kertaa. Ihan ihmisen näköinen oli ennen leikkausruljanssia. Näin joskus netistä hänen alkuperäisen olomuotonsa ja ei näyttänyt variksenpelättimeltä vaan tavalliselta ihmiseltä.

Äänestä

Euroviisut on yhtä epäaito kuin tuon ihmisfriikin leuka.
Koko ilveilyn voisi lopettaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dujhd kirjoitti:

Hän oli määrä esiintyä euroviisujen avajaisseremoniassa Tel Avivissa mutta nyt on epävarmaa saadanko leuka kuntoon siihen mennessä.
https://www.is.fi/viihde/art-2000006009951.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu