Kuva norjalaisesta voittaja hiihtäjästä

http://www.nrk.no/img/455031.jpeg


"mitään en ole koskaan käyttänyt" hehehe Voittaisi bodauskisatkin heittämällä. :)
7976
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

himo douppaaja ja nyky norjalainen

Äänestä
  • Norjalaisella hiihtäjällä on vartalo josta moni mieskin voisi olla ylpeä....
    Miessukuhormoni tai sen johdannainen on tehnyt tehtävänsä.

    Äänestä

B-Jörgen?

Äänestä

meidän kaikkien iloksi...

Äänestä

VILPPI-KUITUNEN!!!

Äänestä

Lihakset on kasvatettu kasvuhormonilla ja noin lihaksikas ei voi olla noin kestävä muuten kuin EPO hormonin avulla

Isot lihaksethan lisäävät hapenkulutusta ja vähentävät kestävyyttä

EPO lisää hapenottokykyä eli kestävyyttä 10 prosenttia

Kasvuhormonille ei ole testiä ja EPO:n käytönkin voi vielä peittää

Äänestä

Älkääs ny, olette vain kateellisia Martin lihaksille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Aika namu kirjoitti:

http://www.nrk.no/img/455031.jpeg


"mitään en ole koskaan käyttänyt" hehehe Voittaisi bodauskisatkin heittämällä. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu