Siihen tarvitaan valkoisen suomalaisen miehen ja valkoisen suomalaisen naisen rakkautta ja yhtymistä.
Tämä ylväs, älykäs valkoisen rodun edustus joutuu vaaraan, jos maahan päästetään liikaa ulkomaalaisia ja oman kansan terve ylepys murenee.
Tämä ylväs, älykäs valkoisen rodun edustus joutuu vaaraan, jos maahan päästetään liikaa ulkomaalaisia ja oman kansan terve ylepys murenee.
Vastaukset 12
Vanhimmat
muuten ihan mutta lyhytjalkaisuus, kansankielellä persjalkaisuus ja tyylittömyys on vitsaus.
Riisipaketissa vastavuoroisesti mustan miehen kuva.
Sama kuin niissä suukoissa tai Pandan lakritsissa?
Toivottavasti valkoinen ylimielinen sinisilmä pellavapää junttirotumme häviää maanpäältä kokonaan ja tummahipiäiset komistukset perivät maan!!!
Mistähän sinäkin alat etsimään päätäsi kun se ihannoimasi tummahipiäinen komistus on sen leikannut irti ?
Venäläinen nainen on evoluution upein tuote. Putin taas toista ääripäätä.
Hän on mestari.
Suomessa on maailman eniten sinisilmäisiä ihmisiä, ikävä että ovat myös sinisilmäisiä Orpon ja Sipilän haittamaahanmuuttoa ja monikulttuuristamista vastaan.
Siis tää, just tää https://imgur.com/a/KK0iw
Hieno kuva, menetetyn maan vapaasta omasta rahayksiköstä. Rikkuri-sensuristit deletoi varmana tämäön.
Kauneinta on filippiini ja thaityttöset...🤗
Eloveenatkin ovat nykyään vinosilmäisiä peroksidiblondeja. Ja koulusurmaajat mongopoimuisia katastrofeja.
https://img.ilcdn.fi/JKsryqAjyFgppb4Etee1vv6rMMA=/full-fit-in/612x/img-s3.ilcdn.fi/03bf80eb0d82011c0cfdf8b994d37c55d27f3a5db4b8de84ec8fff41d0c735d9.jpg
Suomalaiset siiderivalaat ketään kiihota. Löysääkin löysemmäksi luirahtaa kun sellaisen näkee.