Uuden muumisarjan suomennosyhtiön edustaja M Makaroff oli aamutelkkarissa tänään. Toinen haastateltavista oli Alina Tomnikov.
Nuo katselivat koko ajan toisiansa sellaisella L-silmäilyllä, että isoo on taustalla menossa. Jotakin mutakin tekoo, kuin pelkästään että Alina on Niiskubeidin äänenä piirrossrjassa.
Nuo katselivat koko ajan toisiansa sellaisella L-silmäilyllä, että isoo on taustalla menossa. Jotakin mutakin tekoo, kuin pelkästään että Alina on Niiskubeidin äänenä piirrossrjassa.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hyppää mukaan kolmoisdraamaan, niin asiat selviävät
...Ai niin ,Neuvostoliitossahan mies oli ihastunut tyttöön mutta tämä taas kolhoosin uuteen traktoriin.
Makaroff on aina ollut aika siistin näköinen nainen, pitkät terveet hiukset, hyvä kroppa ja hyvät hampaat. Ääni on aina ollut urosmaisen tumma. Mutta ei ole tosiaan makaroffin miehistä ikinä puhuttu halaistua sanaakaan lehdissä.
Aika yllättävää jos Tomnikovakin osoittautuisi L-kansalaiseksi. Se on aika hyvän näköinen kun on laitettuna, ja korkkarit jalassa. Mutta niinhän ne nätit lessut yleensä ovatkin erikoisen nättejäö kasvoiltansa.
Onhan tolla Makaroffilla pari pentua, 12 ja 14 vuotiaat. Pakko on ollut olla miehen kanssa että noi on tehty.
Vaikka aika moni nainen kääntyy just tossa neljänkympin hujakoilla jyrkästi L-koodin suuntaan. Tiedän tuttavistakin pari entistä heteroäitiä, jotka vuosikausia jo asuneet naisten kanssa sittemmin.