Elämä on mukavata

se enempää availemata, että miksi se on mukavata. ;)
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin joa oliai asutoakin lähteä katselemaan, sitten kun varastivat tuo Sipilän jengi kaiken.

Ei ole varaa tehdä töitä lainkaan, ja jne... PELISÄÄNNÖT SILLOIN SELVÄT MITKÄ SIPILÄ MÄÄRÄSI PÄÄTÖKSILLÄÄN : Tulee *Vigilante-porukoita ryöstämään toisilta rahoja ja tappamaan varakkaampia, sekä poliiseja" _:D

Tämän Sipilän Juha meille tilasi, sisällisodan :D

Äänestä

Mun elämä on mukavaa kun on viikonloppu, ja leipoa ja siivota.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tavallinentalliainen kirjoitti:

se enempää availemata, että miksi se on mukavata. ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu