https://pt-media.org/2019/03/05/ulkomaalainen-koulukayntiavustaja-epailtyna-lasten-ahdistelusta-koulussa/
Jumalauta. Taas matu asialla.
Jumalauta. Taas matu asialla.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
On hölmöläisille aivan normaalia laittaa terroristeja lastentarhoihin ja kouluihin eihänterroristi ole vaarallinen hän on vain saattanut jo kotimaassaan katkoa kauloja ja toimia teloitusryhmissä ?
Lasten vanhempina en uskaltaisi laittaa lapsiani terroristien hoitoon ja pitää olla umpihölmölästä, kun tuo on annettu tapahtua. Katsokaa nyt hyvät ihmiset mihin lapsianne laitatte hoitoon tai kouluun missä näitä terroristeja on päästetty lapsien kansa tekemisiin.
Juuri näin. Luulisi jo nousevan kansanliike asiaa vastaan, mutta mitä vielä, kaikki näköjään niellään.
Ihan oikeasti, tän on pakko olla pilaa. Ei voi laittaa ”pommia” lasten ja nuorten sekaan. Tässä on kyllä nyt jollain opettajalla seksisuhde tähän ”hiekkamaan titäjään” ..
Pahalta tämä hölmöys alkaa näyttämään ja tarvitaanko nyt että tässä sattuu jotain vakavaa ennen kuin järki alkaa tulla näille hölmölän suvakisteille ?
öö ainakin minnulla hakiessa pitää olla ns pedofiilitodistus joka maksaa
mistä toi on sen saanut
avustajaksi pitää olla jonkinlainen koulutuskin
mitenkähän toi on päässyt töihin
kuka tietää rehtorin nimen
Tämähän rikastuttaa suomea.Omaa kulttuuriaan kaveri vaalii.
Siltä näyttää ja tälläistä hulluutta saa tapahtua vapaasti Suomessa.
Samaa minäkin ihmettelen.