Tätä mieltä ovat maahanmuuttajat Ruotsissa. Raiskaus on naisen syytä.
https://www.kansalainen.fi/tanskalainen-tutkimus-paljastaa-etta-83-prosenttia-raiskauksista-on-maahanmuuttajajien-suorittamia/
https://www.kansalainen.fi/tanskalainen-tutkimus-paljastaa-etta-83-prosenttia-raiskauksista-on-maahanmuuttajajien-suorittamia/
Vastaukset 4
Vanhimmat
No saahan sitä olla mieltä vaikka mitä, MUTTA eihän se naisen omaa syytä oo, jos väkisinmakaamisen uhriksi joutuu. Toki esim. päihtymystila, ympäristöllä vaikustusta tilanteisiin yleensä joltain osin.
No kyllähän se on näin, että jos huokuttelee niin sitä voi saada mitä tilaa. Se on sitten voi voi.
Ei niitä kaapuja turhaan pidetä se ehkäisee myös aviorikoksia.
On syytä kotoutua pian näihin uusiin kulttuureihin tuollaisten ikävien tapausten välttämiseksi.
Kyllähän Jenkeistä peräisin oleva naisten itsensäpaljastamiskulttuuri aiheuttaa raiskauksia. Naiset kannattavat enemmän mautusta, joten syyttäköön vain itseään.
"Professorin mukaan maahanmuuttajien yliedustus raiskauksissa selittyy osaksi heikolla integraatiolla."
Ai, eikö se ollutkaan sitä kulttuuria?
:-)