Turussa lapsen hyväksikäyttö...

eilen 6.3 klo 7.00......Näpelöinyt lasta ja hakannut.....Eikö näille nyt jo löydy kuria? Tappaa nämä pitää heti kohdatessa saatana!
252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Turku alkaa saavuttaa Oulua pikkuhiljaa....Pääsee sekin kaupunki nauttimaan "hyvinvoinnista"....

Äänestä

SETA näitä hyysää myös. Se on setan peruste olemassa ololleen.
tavja haloska oli joskus tämän ryhmittymän lakimies(nainen?).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MenoJatkuu kirjoitti:

eilen 6.3 klo 7.00......Näpelöinyt lasta ja hakannut.....Eikö näille nyt jo löydy kuria? Tappaa nämä pitää heti kohdatessa saatana!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu