Nyt se alkaa taas!

3<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On ala-arvoista pakottaa lapsia protesteille kaduille ja valhedella vielä
että se on heidän aloite ,siis taistolaisuutta 10 vuotialille,herätkää!

Äänestä

Estäkää jälkikasvunne meno noille marsseille.

Äänestä
  • Miksi he tuhoavat oman jälkikasvunsa pakottamalla heidät marssille,
    Tämän farssin tarkoitus on vain peittää todellista spontaania protestia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


trolli57 kirjoitti:

Tää on spontaania!
https://www.youtube.com/watch?v=bgVohkV34xA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu