Penis ongelma

Einari1873

Hei, olen 17-vuotias poika ja ongelma on että terskan jänne on ilmeisesti liian lyhyt enkä saa esinahkaa vedettyä terskan yli erektiossa ja hieman huonosti löysänäkin. Lisäksi terska on jänteen kohdilta aika sininen. Mitä pitäisi tehdä?

5

129

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Carota

      Näin joillakin on. Joskus auttaa kärsivällinen venyttely. Terskan väri ei ole huolen aihe, siinä on paljon hiussuonia ja pigmenttiä. Ympärileikkaus on vasta viimeinen ratkaisu eikä sitä kannata teettää kevyin perustein.

    • Näinsevaanonpi

      Jos ongelma ei ratkea, niin käy lääkärillä näyttämässä. Leikkauksia eivät tee turhaan, mutta joskus se on välttämätöntä.

    • hmm en tiedä

      • Mitä sun päähän on kasvanut?


      • No mutta, eihän minun päähäni ole mitään kasvanut. Taidat nähdä ihan omiasi, suosittelen hakeutumaan hoitoon.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      323
      1523
    2. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      31
      1239
    3. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      467
      1049
    4. 62
      956
    5. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      73
      942
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      48
      691
    7. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      104
      686
    8. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      74
      683
    9. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      466
      636
    10. Kauanko olet kaivannut kaivattuasi ja

      koska hänet löysit?
      Ikävä
      38
      612
    Aihe